Архієпископа УАПЦ після скандальної гулянки у клубі відправили до монастиря на постійне покаяння

18.10.2016 22:00

Архієпископа УАПЦ після скандальної гулянки у клубі відправили до монастиря на постійне покаяння

Архієпископа УАПЦ Мстислава (Гука), який "засвітився" на відео із гуляннями та бійкою у нічному клубі Тернополя, відправили на покаяння до монастиря. Відповідне рішення ухвалив Собор єпископів УАПЦ, який відбувся у Києві у вівторок 18 жовтня. Покарати вирішили і двох священиків та одного іподиякона, які були супутниками Мстислава під час його розваг.

Архієпископа УАПЦ Мстислава (Гука), який "засвітився" на відео із гуляннями та бійкою у нічному клубі Тернополя, відправили на покаяння до монастиря.

Відповідне рішення ухвалив Собор єпископів УАПЦ, який відбувся у Києві у вівторок 18 жовтня, передає Релігійно-інформаційна служба України.

Покарати вирішили і двох священиків та одного іподиякона, які були супутниками Мстислава під час його розваг. Їх відсторонили від пастирських обов'язків.

"Архиєрейський Собор вирішив відправити архиєпископа Тернопільського і Подільського Мстислава на покаяння в один із монастирів УАПЦ. Тимчасово виконувати обов'язки керуючого буде митрополит Галицький та Івано-Франківський, керуючий Івано-Франківською єпархією УАПЦ Андрій (Абрамчук)", — повідомив секретар Патріархії УАПЦ отець Віталій Даньчак.

Окрім того, в УАПЦ створили комісію, яка протягом місяця проведе розслідування у справі.

Нагадаємо, раніше до журналістів потрапило відео з нічного клубу в Тернополі. На ньому – розважається і танцює з дівчатами один із найвпливовіших ієрархів Української автокефальної православної церкви архієпископ Мстислав. Він там був не один, а в компанії священиків. Також під час розваг церковників у нічному клубі сталася бійка за їхньою участю.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus