Асад обіцяє "повну амністію" повстанцям, які здадуться

01.03.2016 18:00

Асад обіцяє "повну амністію" повстанцям, які здадуться

Президент Сирії Башар аль-Асад пообіцяв "повну амністію" тим повстанцям, які добровільно складуть зброю. Відповідаючи на питання про те, за яких обставин помірні опозиціонери зможуть знову вважатися повноправними громадянами Сирії, Асад сказав: "Вони повинні скласти зброю незалежно від того, планують вони брати участь в політичному процесі чи ні. Це все, про що ми просимо".

Президент Сирії Башар аль-Асад пообіцяв "повну амністію" тим повстанцям, які добровільно складуть зброю.

Про це він заявив в інтерв'ю німецькому телеканалу ARD, пише The Associated Press, передає "Четверта влада".

Відповідаючи на запитання журналіста про те, за яких обставин помірковані опозиціонери зможуть знову вважатися повноправними громадянами Сирії, Асад сказав наступне: "Вони повинні скласти зброю незалежно від того, планують вони брати участь в політичному процесі чи ні. Це все, про що ми просимо. Повторюю: повна амністія".

Нагадаємо, сирійські повстанці та Башар Асад домовилися з 27 лютого дотримуватися режиму перемир'я.

29 лютого сирійська опозиція заявила, що атаки з боку урядових військ загрожують "повним анулюванням" угоди про припинення вогню в Сирії. За словами голови делегації сирійської опозиції на мирних переговорах Асаада аль-Зоубі, мирна угода з 27 лютого зазнала краху ще до початку набуття чинності. "Ми маємо інші способи захистити наших людей", - зазначив він.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus