Аваков: краще б Еро висував вимоги не Києву, а Москві

19.10.2016 12:00

Аваков: краще б Еро висував вимоги не Києву, а Москві

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро заявив, що метою саміту в нормандському форматі в Берліні 19 жовтня буде домогтися від України просування зі "статусом Донбасу" і законом про вибори на його окупованій частині. Раніше Аваков критикував президента Франції Франсуа Олланда за його висловлювання про Мінський процес.

Керівник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає, що Міністерству зовнішніх справ Франції варто було б вимагати від Росії залишити окуповану територію України. Так він прокоментував у Facebook заяву керівника МЗС Франції Жан-Марка Еро.

"Можливо, МЗС Франції краще буде вимагати від російського агресора залишити територію окупованої України? I не дотискувати Україну, утихомирюючи агресора?! Інакше навіщо Україні такий формат перемовин?!" - написав він.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро заявив, що метою саміту в нормандському форматі в Берліні 19 жовтня буде домогтися від України просування зі "статусом Донбасу" і законом про вибори на його окупованій частині.

Раніше Аваков критикував президента Франції Франсуа Олланда за його висловлювання про Мінський процес.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus