Аваков пообіцяв показати свою колекцію старого вина

01.11.2016 16:00

Аваков пообіцяв показати свою колекцію старого вина

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пообіцяв журналістам показати при нагоді задекларовану ним колекцію старого вина. Він заявив, що оскільки він до 40 років займався бізнесом, то у нього є гроші на таку колекцію. Він додав, що Філатов "знає, звідки у мене вино того часу".

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пообіцяв журналістам показати при нагоді задекларовану ним колекцію старого вина.

Про це він заявив, перебуваючи з робочою поїздкою у Дніпрі, повідомляє "Укрінформ".

"Я запрошу якось подивитись свою колекцію. Давайте ми з Борисом (мер Дніпра Борис Філатов – ред.) вирішимо, яку пляшку вина вказати після розпиття", – сказав Аваков.

Він заявив, що оскільки він до 40 років займався бізнесом, то у нього є гроші на таку колекцію. Він додав, що Філатов "знає, звідки у мене вино того часу".

Як відомо, Аваков задекларував велику колекцію вина, у тому числі – старовинного. Зокрема, Аваков має колекцію вин виробництва Франції, Італії, Німеччини, Австрії, України, Іспанії, США, Чилі у кількості 760 пляшок. Він також вказав перелік колекційних вин Chateau Mouton-Rothschild 1982 року та 1986 років, Chаteau Pеtrus 2000. У винній колекції Авакова є пляшки Chateau Mouton-Rotschild 1945 і 1955 років.

Також у власності Авакова є старовинна колекція мідних, бронзових, срібних і золотих монет 16-21 століть та колекція творів образотворчого мистецтва.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus