Аваков: радикальний стрибок у роботі поліції українці відчують через 3 роки

30.09.2016 10:00

Аваков: радикальний стрибок у роботі поліції українці відчують через 3 роки

Через три роки, коли нові молоді офіцери займуть провідні пости в поліції, суспільство відчує радикальний стрибок в якості роботи поліції, заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. За його словами, дисципліна суспільства в спілкуванні з правоохоронцями базується на відповідальності кожного громадянина.

Через три роки, коли нові молоді офіцери займуть провідні пости в поліції, суспільство відчує радикальний стрибок в якості роботи поліції.

Як передає "112 Україна" таку заяву зробив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в ефірі одного з телеканалів.

Заступник голови Нацполіції вважає, що українці не готові до легалізації вогнепальної зброї

"Ті хлопці, які сьогодні прийшли, вони чесні. Вони з палаючим серцем, але вони, може бути, чогось не вміють. Але через рік, через півтора, коли вони навчаться... Через три роки, коли нові молоді офіцери займуть провідні пости в поліції, я скажу: реформа відбулася. І ви відчуєте радикальний стрибок", - сказав Аваков.

Він також закликав підтримати людей, які недавно прийшли в правоохоронні органи.

"А зараз - це плоть від плоті вашої, допоможіть, підтримайте цю поліцію. Дайте їм і відповідальність, і права", - закликав глава МВС.

За його словами, дисципліна суспільства в спілкуванні з правоохоронцями базується на відповідальності кожного громадянина.

"Я хочу, щоб ми, йдучи від старої міліції, пострадянської та постянуковіческой, ми прописували нові правила - і відповідальності поліцейського, і дисципліни кожного громадянина", - сказав Аваков.

"Коли поліцейський говорить "руки на кермо", потрібно слухатися, а не говорити "пішов ти", - пояснив глава МВС.

За його словами, дисципліна суспільства - це відповідальність кожної людини.

"Раз ми хочемо нову поліцію, давайте себе теж трошки обмежувати", - закликав Аваков.

Нагадаємо, 25 вересня повідомлялося, що в місті Дніпро екіпаж патрульної поліції зупинив автомобіль Citroen за порушення правил дорожнього руху. Водій почав чинити опір, а потім зробив кілька пострілів і зник з місця події. Один патрульний загинув на місці події, а його колега померла на операційному столі.

У зв'язку з трагедією Аваков заявив, що МВС України внесе до Верховної Ради пакет законодавчих ініціатив, серед яких буде і імператив презумпції правоти поліцейського. А глава Нацполіції Хатія Деканоїдзе розповіла, що в пакеті законодавчих змін, який готує Нацполіція, буде норма про заборону залишати автомобіль при зупинці поліцейським, відповідальність за словесну образу співробітника поліції, збільшення часу попереднього затримання.

Заступник голови Нацполіції вважає, що українці не готові до легалізації вогнепальної зброї

Заступник голови Національної поліції, начальник патрульної поліції Олександр Фацевич заявив, що Україна поки не готова до легалізації вогнепальної зброї.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

Фацевич заявив, що повноважень поліції, прописаних в законодавстві, досить, а добропорядним громадянам слід виконувати вимоги поліцейських.

Він зазначив, що вивчав рівень злочинності і досвід роботи поліції декількох розвинених країн. Зокрема, в американському місті Х'юстон (штат Техас) багато жителів мають легальне вогнепальну зброю. Місцева поліція реєструє 40-50 розбійних нападів за добу, часто - із застосуванням саме зареєстрованої зброї. У той же час на території всієї України за добу реєструється 12-15 розбоїв.

"Моя особиста думка: зараз дати можливість людям володіти зброєю не можна", - зазначив Олександр Фацевич. За його словами, в Великобританії з 140 тисяч поліцейських лише 7 тисяч несуть службу зі зброєю. Всі вимоги поліцейських виконуються, і при цьому рівень злочинності в країні нижче, ніж в США.

"Тут потрібно починати з себе і робити висновки. Виконуйте вимоги поліцейських - законні вимоги. Не потрібно нам більше повноважень. Просто те, що надано нам законом - виконуйте наші вимоги", - зазначив Олександр Фацевич.

Він також запевнив, що поліцейських, які будуть порушувати закон, будуть притягувати до відповідальності - аж до кримінальної. "Ми їх не приховуємо. Порушив - буде відповідати", - підкреслив заступник глави Нацполіції.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus