Аваков вважає переселенців жертвами хвилі злочинності

13.10.2016 13:00

Аваков вважає переселенців жертвами хвилі злочинності

"Мільйони людей змушені були залишити свої домівки. Правда в тому, що залишившись без дому, вони переїхали до Києва, Харкова, Дніпра, Миколаєва і стали жертвою значної кількості злочинів, що спровокувало зростання злочинності", - зазначив глава МВС. Він також сказав, що крім боротьби з криміналом необхідно вести роботу з облаштування переселенців на новому місці їхнього проживання.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що внутрішні переселенці є жертвами хвилі злочинності. Аваков також додав, що міграційна криза завжди провокує зростання злочинності, однак, за його словами, самі внутрішні переселенці не провокують зростання злочинності в Україні, повідомляє Укрінформ.

"Мільйони людей змушені були залишити свої домівки. Правда в тому, що залишившись без дому, вони переїхали до Києва, Харкова, Дніпра, Миколаєва і стали жертвою значної кількості злочинів, що спровокувало зростання злочинності", - зазначив глава МВС.

Він також сказав, що крім боротьби з криміналом необхідно вести роботу з облаштування переселенців на новому місці їхнього проживання.

Станом на початок жовтня взято на облік 1 млн 696 тисяч громадян України, які вимушені були переїхати з Криму та окупованих територій Луганської й Донецької областей.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus