Аваков заявляє про передачу НАБУ оригіналів "чорної бухгалтерії" Партії регіонів

29.09.2016 18:00

Аваков заявляє про передачу НАБУ оригіналів "чорної бухгалтерії" Партії регіонів

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє про передачу сьогодні Національному антикорупційному бюро України оригіналів документів так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів, виявлених МВС. "Виявили ще кілька листів оригіналів "чорної бухгалтерії Партії Регіонів", - повідомив він у четвер 29 вересня.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявляє про передачу сьогодні Національному антикорупційному бюро України оригіналів документів так званої "чорної бухгалтерії" Партії регіонів, виявлених МВС.

Про це міністр повідомив у Facebook у четвер 29 вересня.

"Виявили ще кілька листів оригіналів "чорної бухгалтерії" Партії регіонів", - повідомив Аваков.

"Сьогодні передаємо НАБУ виявлені МВС кілька аркушів оригіналів "чорної бухгалтерії" Партії регіонів. Важливо дотискати і вичищати політичний бруд!" - написав міністр.

Як повідомили прес-службі НАБУ, Бюро отримало додаткові документи, що стосуються так званої "чорної бухгалтерії" ПР, передані Аваковим.

"Помічник міністра передав сьогодні ці документи", - сказали в НАБУ.

При цьому в Бюро додали, що в даний час документи знаходяться у детектива і надалі будуть долучені до матеріалів кримінального провадження, яке розслідує НАБУ по "чорної бухгалтерії" Партії регіонів.

Нагадаємо, 30 травня НАБУ почало розслідування за заявою колишнього першого заступника голови СБУ Віктора Трепака. За його словами, він передав НАБУ документи, які підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівкових коштів на суму майже 2 млрд доларів колишнім і нинішнім чиновникам.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus