Авіазавод Дерипаски програв другий суд у справі про виплати українському "Антонову"

21.10.2016 08:00

Авіазавод Дерипаски програв другий суд у справі про виплати українському "Антонову"

Одинадцятий арбітражний апеляційний суд (Самара, РФ) залишив без задоволення скаргу ВАТ "Авіакор - авіаційний завод" (входить до холдингу "Російські машини") на рішення суду нижчої інстанції про стягнення на користь українського держпідприємства "Антонов" винагороди (роялті) розміром 2,9 млн доларів за використання товарного знаку під час виробництва й реалізації літаків.

Одинадцятий арбітражний апеляційний суд (Самара, РФ) залишив без задоволення скаргу ВАТ "Авіакор - авіаційний завод" (входить до холдингу "Російські машини") на рішення суду нижчої інстанції про стягнення на користь українського держпідприємства "Антонов" винагороди (роялті) розміром 2,9 млн доларів за використання товарного знаку під час виробництва й реалізації літаків. Про це 20 жовтня 2016 року передає "Бізнес Цензор".

"Залишити без зміни рішення (суду першої інстанції - ред.), а апеляційну скаргу - без задоволення", - йдеться у рішенні суду.

При цьому російське підприємство заявило про намір подати касаційну скаргу на це рішення.

"Авіакор" як і раніше вважає рішення про виплату роялті на користь українського ДП "Антонов" неправомірним й продовжить відстоювати свою позицію в межах чинного законодавства. Також ми маємо намір домагатися повної компенсації збитків, завданих заводу внаслідок неналежного виконання ДП "Антонов" зобов'язань за ліцензійним договором. Найближчим часом компанія оскаржить прийняті судові акти в касаційному порядку", - повідомила прес-секретар "Російських машин" Катерина Панкова.

Раніше повідомлялося, що в апеляційній скарзі, поданій у серпні, "Авіакор" вимагав скасувати рішення Арбітражного суду Самарської області про виплату 2,9 млн доларів роялті на користь "Антонова".

Окрім цього, "Авіакор" вимагав повністю задовольнити зустрічний позов до "Антонову" про виплату понад 170 млн рублів для покриття збитків, котрі виникли через реалізацію проекту з випуску та продажу Ан-140 у Росії (ДП "Антонов" є розробником літака Ан-140, "Авіакор" займався його виробництвом у РФ).

Російська сторона вважає, що "Антонов" не забезпечив безперервну дію сертифіката типу літака.

"Там два пункти в апеляції: перший - з приводу 2,9 млн доларів, що хоче "Антонов", другий - за зустрічним позовом на 170 млн рублів, який ми подавали раніше і який був задоволений частково, ми хочемо його задоволення в повному обсязі", - пояснювала раніше Панкова.

У липні 2015 року керівництво "Авіакору" повідомило про припинення реалізованої в РФ з 2003 року програми випуску Ан-140 в зв'язку зі складнощами в кооперації з українськими партнерами за проектом, а також відсутністю можливості забезпечити оперативне імпортозаміщення.

Також повідомлялося, що "Авіакор" не виконав свої зобов'язання по держконтракту з Міноборони РФ з виробництва літака Ан-140 через порушення термінів постачальниками.

2 серпня ДП "Антонов" (Київ) виступило зі спеціальною заявою про те, що проситиме міжнародні авіаційні організації про зняття відповідальності за безпеку польотів російських транспортних Ан-124-100 "Руслан" в тому разі, якщо авіаційна влада РФ самовільно, в порушення встановлених правил, ухвалить рішення про виведення машин з-під нагляду розробника і передачі його функцій російському підприємству.

Довідка

"Авіакор" - єдиний авіабудівний актив холдингу "Російські машини" (входить до групи "Базовий елемент" Олега Дерипаски). Спеціалізується на виробництві, ремонті та обслуговуванні літаків сімейств Ту-154 і Ан-140.

ДП "Антонов" - провідний український розробник і виробник авіатехніки, співпрацює з 76 країнами світу. З квітня 2015 року з рішенням уряду входить до складу держконцерну "Укроборонпром".

Україна 2014 року припинила експорт до РФ товарів військового та подвійного призначення у зв'язку з російською збройною агресією. Уряд України в травні 2015 року розірвало міжурядову угоду з РФ у сфері військово-технічного співробітництва за 1993 рік.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus