Австралія першою в світі ухвалила закони для безпілотників

23.09.2016 09:00

Австралія першою в світі ухвалила закони для безпілотників

"На даний момент ми все ще користуємося старими нормами, які носять сильно обмежувальний характер, однак все зміниться 29 вересня цього року - настав прекрасний час для використання безпілотних літальних апаратів", - розповів юрист Джеймс Лоуренс. ЗМІ пишуть про три ключових зміни, яких зазнає законодавство щодо використання дронів.

З наступного тижня в Австралії буде введено в дію нові правила використання безпілотників, розроблені Управлінням з безпеки цивільної авіації. Про це повідомляє австралійське видання Lawyers Weekly.

"Австралія була першою країною, яка формально врегулювала використання БПЛА для цивільного та комерційного використання ще у 2002 році - задовго до того, як це зробили в США. На даний момент ми все ще користуємося старими нормами, які носять сильно обмежувальний характер, однак все зміниться 29 вересня цього року - настав прекрасний час для використання безпілотних літальних апаратів", - розповів юрист Джеймс Лоуренс.

Видання повідомляє про три ключових зміни, яких зазнає законодавство щодо використання дронів. Відтепер безпілотники будуть класифіковані по різному - в залежності від ваги буде визначено нові умови експлуатації та внесені зміни щодо ліцензування і сертифікації.

Раніше в Україні презентували перший бойовий безпілотник власного виробництва.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus