Австралійський художник зобразив на муралі в Авдіївці вчительку української

16.10.2016 20:00

Австралійський художник зобразив на муралі в Авдіївці вчительку української

Художник Гвідо Ван Хелтен намалював портрет вчительки середньої школи з Авдіївки, де вона викладає українську літературу. Під час обстрілу Авдіївки в 2014 році її чоловіка важко поранило в двадцяти метрах від будинку, де тепер нанесено зображення. Сам будинок розташований перед "зеленкою" за якої знаходяться сепаратисти.

Австралійський художник створив мурал в зоні АТО, щоб привернути увагу світової громадськості до проблем цієї території.

Про це йдеться на сторінці проекту ArtUnitedUs в Фейсбуці.

Художник Гвідо Ван Хелтен намалював портрет вчительки середньої школи з Авдіївки, де вона викладає українську літературу. Під час обстрілу Авдіївки в 2014 році її чоловіка важко поранило в двадцяти метрах від будинку, де тепер нанесено зображення.

"Сам будинок розташований перед "зеленкою" за якої знаходяться сепаратисти. Ця робота несе в собі величезну силу у виразі обличчя цієї людини. Мета цієї роботи, залучити світову громадськість до цієї території, де кожен день звучать вибухи мінометів. Протягом цих двох днів поки ми малювали, по українській території в двох кілометрах від нас було здійснено більше 100 ударів", - йдеться в повідомленні.

Раніше Гвідо Ван Хелтен намалював мурал на реакторі Чорнобильської атомної електростанції в пам'ять про ліквідаторів наслідків катастрофи, що сталася там 30 років назад.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus