Автівка спостерігачів ОБСЄ потрапила під обстріл на Донеччині

29.10.2016 00:00

Автівка спостерігачів ОБСЄ потрапила під обстріл на Донеччині

Прямуючи на транспортних засобах у східному напрямку між двома блокпостами у контрольованій урядом України Мар'їнці, спостерігачі місії почули сильну перестрілку, яка, за їх оцінкою, відбувалася на відстані 2 км на північний схід від їхнього місцезнаходження – у районі між Мар'їнкою та контрольованою бойовиками "ДНР" Олександрівкою.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ заявляє, що її автомобіль потрапив під обстріл на Донбасі.

Як повідомляється на сайті ОБСЄ, 27 жовтня приблизно о 16:50, прямуючи на транспортних засобах у східному напрямку між двома блокпостами у контрольованій урядом України Мар'їнці, спостерігачі місії почули сильну перестрілку, яка, за їх оцінкою, відбувалася на відстані 2 км на північний схід від їхнього місцезнаходження – у районі між Мар'їнкою та контрольованою бойовиками "ДНР" Олександрівкою.

Зокрема, за інформацією СММ, приблизно о 17:00 на шляху до останнього блокпосту Збройних сил України перед в'їздом на окуповані території – і приблизно у 100 метрах від цього блокпосту – спостерігачі, які перебували у останньому транспортному засобі з конвою СММ, який складався з трьох машин, відчули та почули хлопок, який, на їхню думку, був пов'язаний з проколом шини.

Представники СММ повернулися на свою базу у контрольованому "ДНР" місті Донецьку. Під час огляду транспортного засобу помітили вхідний отвір у передній лівій арці колеса та кулю (калібром 7.62 мм), яка, за оцінкою місії, потрапила в блок циліндрів двигуна.

"Куля пробила колесо з лівого боку під кутом 90 градусів та пошкодила лінію кондиціонування повітря. За оцінкою СММ, ця куля була випущена з північного напрямку з такого положення, яке було нижчим за положення транспортного засобу СММ, який в той час був на узвишші", - йдеться у повідомленні.

За даними СММ, внаслідок обстрілу жоден представник місії не постраждав. СММ поінформувала про цей інцидент Спільний центр з контролю та координації.

Як повідомлялося, раніше, а серпні, автомобіль української сторони СЦКК потрапила під обстріл з боку бойовиків біля Світлодарська. Перед цим, в липні, терористи збили безпілотник СММ ОБСЄ над Авдіївкою. Також в липні "ДНРівці" біля села Лугове (72 км на південь від Донецька) погрожували застрелити спостерігачів ОБСЄ. У червні експерти наглядової місії ОБСЄ потрапили під мінометний обстріл біля селища Водяне в 94 кілометрах від окупованого бойовиками Донецька.

Ще взимку заступник голови місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг заявив, що якщо бойовики продовжать відкривати вогонь по патрулях СММ ОБСЄ, мінський процес буде припинено.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus