Автомайдан рушив до будинку командира "Беркута"

10.01.2014 19:44

Автомайдан рушив до будинку командира "Беркута"

Учасники Автомайдану поїхали на Житомирщину до будинку виконувача обов'язків керівника роти "Беркута" Євгена Антонова. Про це заявив на брифінгу активіст Автомайдану Дмитро Булатов. Він також повідомив, що учасники Автомайдану і далі здійснюватимуть акції і виїжджатимуть до будинків тих осіб, які чинять тиск на мирних протестувальників.

Учасники Автомайдану поїхали на Житомирщину до будинку виконувача обов'язків керівника роти "Беркута" Євгена Антонова.

Про це заявив на брифінгу активіст Автомайдану Дмитро Булатов, повідомляє УНІАН.

Він зазначив, що село, в якому мешкає Антонов, розташоване за 130 км від Києва.

Булатов також повідомив, що учасники Автомайдану і далі здійснюватимуть акції і виїжджатимуть до будинків тих осіб - представників влади, які порушують законодавство України, які чинять тиск на мирних протестувальників.

Булатов зауважив, що інформація, яку 9 січня поширило МВС, не відповідає дійсності, зокрема, щодо акції біля будинку, в якому нібито проживає міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко.

Він наголосив, що ніякого вибачення перед людиною, яка представляється як власник будинку, не було, "бо нам не було за що вибачатися".

Активіст зазначив, що відбулася розмова, під час якої було сказано, що учасники Автомайдану будуть і далі їздити "стільки, скільки ми будемо вважати за потрібне".

Він наголосив, що учасники Автомайдану не беруть участі в акціях вандалізму і, навпаки, стримують від таких дій тих провокаторів, які приєднуються до Автомайдану.

Булатов зазначив, що така відповідь влаштувала власника будинку, і він сказав, що написав заяву, що немає претензій до учасників Автомайдану.

Водночас Булатов наголосив, що справа не закрита і активістів Автомайдану і досі викликають на допити у цій справі.

Нагадаємо, в.о. командира 3-ї роти "Беркута" Євгена Антонова впізнали на фотографіях невдовзі після штурму Євромайдану та будинку Адміністрації президента. Антонова, зокрема, звинувачували в особистому побитті фотографа Reuters Гліба Гаранича.

За деякими даними, "беркутівець" мешкає не в Житомирській області, а в гуртожитку київського полку "Беркута".

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus