Азаров не зможе отримати українську пенсію

10.03.2016 12:00

Азаров не зможе отримати українську пенсію

"Пенсія Азарову не нараховується і нараховуватися не буде, не виплачувалася і виплачуватися не буде. Суд лише відновив йому рахунок у банку", - повідомив міністр соцполітики Павло Розенко. Він пояснив: "Відновлено доступ до старого пенсійного рахунку в "Ощаді". Але туди вже понад рік не здійснюється жодних перерахувань пенсії".

Міністр соцполітики Павло Розенко заявляє, що пенсія екс-прем'єра Миколі Азарову не нараховується. Про це він написав у своєму Twitter.

"Пенсія Азарову не нараховується і нараховуватися не буде, не виплачувалася і виплачуватися не буде. Суд лише відновив йому рахунок у банку", - повідомив Розенко.

На уточнювальне запитання "Української правди", Розенко пояснив: "Відновлено доступ до старого пенсійного рахунку в "Ощаді". Але туди вже понад рік не здійснюється жодних перерахувань пенсії".

Сьогодні Генеральна прокуратура також заявила, що суд за клопотанням прокурора повторно заарештував кошти, які знаходяться на пенсійному рахунку Азарова.

Як пояснюють у ГПУ, "дійсно, рішенням Апеляційного суду міста Києва від 04 лютого 2016 року було скасовано ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 21 грудня 2015 року про накладення арешту на пенсію (грошові виплати) Азарова".

Разом з тим управління спеціальних розслідувань Головного слідчого управління Генеральної прокуратури у ході досудового розслідування кримінального провадження стосовно Азарова повторно звернулося з відповідним клопотанням до слідчого судді Печерського районного суду Києва, ухвалою якого від 24 лютого 2016 року зазначене клопотання задоволено та повторно накладено арешт на кошти, які знаходяться на пенсійному рахунку екс-прем’єр-міністра Азарова, заявили в ГПУ.

Нагадаємо, 21 грудня Печерський районний суд Києва заарештував пенсії на поточних рахунках в державному "Ощадному банку" колишнього президента Віктора Януковича і колишнього прем'єр-міністра Азарова.

4 лютого 2016 року Апеляційний суд Києва виніс рішення про розблокування пенсійного рахунку.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus