Азаров переписав на дружину маєток у підмосковній Рубльовці

11.03.2016 21:00

Азаров переписав на дружину маєток у підмосковній Рубльовці

За словами горлівського журналіста Білінського, який через вторгнення російської арімї наразі живе та працює у Києві, подробиці про життя Азарова у Москві можна буде дізнатися в суботу, 12 березня, в ефірі програми "Українські сенсації" на телеканалі "1+1".

В Інтернет виклали світлини особняка екс-прем'єра України Миколи Азарова, який він оформив на дружину. Фото оприлюднив керівник порталу Gorlovka.ua Олександр Білінський в п'ятницю, 11 березня 2016 року, на своєму Facebook.

"Вчора московський резидент Азаров викликав на парі Яценюка, але скромно промовчав про свої російські апартаменти, зароблені за роки государевої служби в Україні", пише він.

"Все як у людей. Поруч з путінськими слугами. На Рубльовці. Оформлено на дружину", - додає журналіст.

Відповідно до виписки з російського реєстру, житловий будинок площею понад 1000 квадратних метрів придбано 10 червня 2014 року на ім'я Людмили Миколаївни Азарової й розташовується він у "Рубльово-Успенському лікувально-оздоровчому комплексі (ЛОК) "Федерального управління справами президента РФ (ФУСП).

За словами Білінського, який через вторгнення російської арімї наразі живе та працює у Києві, подробиці про життя Азарова у Москві можна буде дізнатися в суботу, 12 березня, в ефірі програми "Українські сенсації" на телеканалі "1+1".

Своєю чергою австрійський журналіст Гервіг Геллер вважає, що раніше Азаров планував оселитися у своїй 10-кімнатній віллі загальною площею 700 квадратних метрів, яку він придбав у віденському районі Штрель-Гассе. Однак, через санкції змушений лишатися у Росії. Олексій, єдиний син колишнього прем'єра, з якого у Європі вже знято санкції, наразі намагається безуспішно продати цей об'єкт за за 4,9 млн євро. Азарови також не можуть знайти покупців на гірський будинок у містечку Маріацелль (федеральна земля Штирія, Австрія), який було виставлено на продаж восени 2015 року. За останні місяці його вартість знизилася з 900 тисяч до 750 тисяч євро.

Як повідомлялося, 29 січня 2016 року Генеральний суд Європейського Союзу скасував санкції проти сина Азарова, які діяли з 6 березня 2014 року. До того ж, на відміну від його батька на Олексія Миколайовича Азарова відтепер не поширюються нові обмеження, оскільки його особисті дані цього разу не були підтверджені Суду українськими правоохоронцями.

Для з'ясування ситуації з представниками Суду мав зустрітися заступник генерального прокурора Віталій Касько. Однак 15 лютого він подав у відставку.

"Керівництво прокуратури остаточно перетворило її на орган, де панує кругова порука, а будь-яка спроба змінити цю ситуацію всередині прокуратури одразу і показово переслідується", - пояснив своє рішення Касько.

Наразі Азаров переховується у Москві. Після перемоги Революції Гідності посадовця було оголошено у всеукраїнський розшук.

Оточення колишнього голови Кабміну лобіює в Кремлі ідею призначення його керівником ОРДЛО, замість одіозних Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus