Азаров тепер виступає на росТБ як знавець української мови: розтлумачує, що таке "дрібноживці" й "трупарня"

04.10.2016 00:00

Азаров тепер виступає на росТБ як знавець української мови: розтлумачує, що таке "дрібноживці" й "трупарня"

Основою для російської програми став черговий фейковий інфовкид кремлівської пропаганди про те, що в Україні збираються замінити наукові терміни (зокрема, медичні) на певні неологізми. Наприклад, поняття "мікроб" стане "дрібноживцем", "уролог" - "сечознавцем", "морг" - "трупапнею", "ерекція" - "прутненапряг".

На російському телеканалі "Мир 24" вийшла передача "Вместе", на якій у ролі експерта з української філології виступив екс-прем'єр-міністр України Микола Азаров, мабуть, автор чи не найбільшої кількості перекручень державної мови, який взагалі виявився не спроможним вивчити мову своїх громадян (навіть на такому рівні, як Янукович та інші відомі "регіонали"). Про це повідомляє "ЦензорНЕТ".

Відео із сюжетом телеканалу екс-прем'єр опублікував у себе на Facebook.

"У програмі "Вместе" на телеканалі "Мир" обговорили питання заміни в українській мові іноземних слів неологізмами. Якщо це явище набере обертів, українцям не всі слова в рідній мові виявляться знайомими", - написав в поясненні до відео Азаров.

Основою для російської програми став черговий фейковий інфовкид кремлівської пропаганди про те, що в Україні нібито збираються замінити наукові терміни (зокрема, медичні) на певні неологізми. Наприклад, поняття "мікроб" стане "дрібноживцем", "уролог" - "сечознавцем", "морг" - "трупапнею", "ерекція" - "прутненапряг".

Зараз Азаров переховується від українського правосуддя в своєму маєтку у підмосковній Рубльовці.

Він проходить у кримінальному провадженні №12013220540000400 за фактом заволодіння протягом 2010-2014 років злочинною організацією під керівництвом Віктора Януковича майном, яке належить ПАТ "Укрнафта" та ПАТ "Украгазовидобування", на загальну суму понад 2 млрд гривень.

21 грудня 2015 року Печерський суд заарештував пенсії Януковича і Азарова на поточних рахунках в українському державному "Ощадбанку", заборонивши також розрахункові операції.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus