Азарову перестали платити пенсію - шість місяців "не приходив до каси"

23.09.2016 13:00

Азарову перестали платити пенсію - шість місяців "не приходив до каси"

"У випадку з Азаровим я точно можу сказати, що ми діємо відповідно до законодавства. Є проста норма - якщо людина не отримує пенсію протягом 6 місяців особисто, то ми припиняємо виплату. Людина повинна після цього з'явитися, написати заяву на продовження виплат", - повідомив заступник голови правління Пенсійного фонду Микола Шамбір.

Пенсійний фонд припинив виплати пенсій колишньому прем'єр-міністр України Миколі Азарову, тому що він особисто не отримував її протягом 6 місяців. Про це повідомив перший заступник голови правління Пенсійного фонду Микола Шамбір в інтерв'ю УНІАН.

"У випадку з Азаровим я точно можу сказати, що ми діємо відповідно до законодавства. Є проста норма - якщо людина не отримує пенсію протягом 6 місяців особисто, то ми припиняємо виплату. Людина повинна після цього з'явитися, написати заяву на продовження виплат", - повідомив Шамбір.

Він додав, що Азаров не отримував особисто в руки пенсію вже понад 6 місяців, тому йому на законних підставах призупинили її виплату. Тепер, відповідно до закону, Азаров повинен подати заяву, якщо це буде зроблено, то далі буде прийматися рішення про можливість відновлення виплат.

Чиновник додав, що Пенсійний фонд вже направив апеляцію на рішення суду переглянути скасування виплат пенсій Азарову.

Нагадаємо, 21 грудня 2015 року Печерський суд заарештував пенсії екс-президента Віктора Януковича і Азарова на поточних рахунках в українському державному "Ощадбанку", заборонивши також розрахункові операції.

8 вересня 2016 року віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко повідомив, що Подільський районний суд міста Києва зобов'язав Пенсійний фонд відновити нарахування та виплату пенсії Азарову.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus