"Азовця" Краснова відпустили до суду

02.03.2016 09:00

"Азовця" Краснова відпустили до суду

Главу цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіслава Краснова відпустили після медичного обстеження. Про це повідомляється в мікроблозі Twitter полку Азов. Його відпустили, оскільки по закінченню трьох діб йому не було пред'явлено звинувачень. Судове засідання у справі Краснова, якого СБУ підозрює у співпраці з російськими спецслужбами, заплановано на 2 березня на 14:30.

Главу цивільного корпусу "Азов-Крим" Станіслава Краснова відпустили після медичного обстеження. Про це повідомляється в мікроблозі Twitter полку "Азов".

Його відпустили, оскільки по закінченню трьох діб йому не було пред'явлено звинувачень.

Судове засідання у справі Краснова, якого СБУ підозрює у співпраці з російськими спецслужбами, заплановано на 2 березня на 14:30.

Нагадаємо, 1 березня Краснова із залу суду забрала карета "швидкої допомоги". Раніше Краснов заявив про катування з боку правоохоронців. Лікарі "швидкої допомоги", які оглянули Краснова в суді, припускали, що у нього черепно-мозкова травма.

Як повідомлялося, вночі проти 28 лютого СБУ затримала голову Цивільного корпусу "Азов-Крим", одного з організаторів блокади Криму Станіслава Краснова.

Активісти Цивільного корпусу "Азов" проводять акцію під стінами будівлі СБУ в Києві - вони вимагають пояснити, за що той був затриманий. За словами активістки Тамари Шевчук, СБУ заявляє, що у Краснова й Оксани Шелест було вилучено 30 кг вибухової речовини та 5 гранат Ф1.

За інформацією Служби безпеки України, Станіслав Краснов працював на російську сторону.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus