"Азовця" Краснова випустили з СІЗО

23.09.2016 08:00

"Азовця" Краснова випустили з СІЗО

Лідера громадської організації "Громадянський корпус "Азов-Крим" Станіслава Краснова випустили із Лук'янівського СІЗО. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Ігор Мосійчук. У свою чергу, адвокат Краснова Андрій Мамалига у себе в Facebook зазначив, що Краснова звільняють з Лук'янівського СІЗО, оскільки закінчився термін його утримання під вартою.

Лідера громадської організації "Громадянський корпус "Азов-Крим" Станіслава Краснова випустили із Лук'янівського СІЗО. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Ігор Мосійчук.

"Прямо зараз з Лукянівського СІЗО звільнили Станіслава Краснова, якого звинувачували в шпигунстві на користь Московії, а насправді травили за організацію блокади Криму. Стас воював в добровольчому батальйоні ОУН і співпрацював з Службою зовнішньої розвідки України. Справедливість перемогла!", - написав Мосійчук.

У свою чергу, адвокат Краснова Андрій Мамалига у себе в Facebook зазначив, що Краснова звільняють з Лук'янівського СІЗО, оскільки закінчився термін його утримання під вартою.

"Засідання відкладено до 3 жовтня, запобіжний захід не продовжено", - написав Мамалига.

Як повідомлялося, Краснова затримали в ніч на 28 лютого в Київській області. В СБУ стверджують, що він разом зі своєю подругою Оксаною Шелест незаконно зберігав зброю та вибухівку. Також в СБУ заявили, що Краснов був агентом російської ФСБ і готував теракти в Україні. Органи слідства обвинувачують його в державній зраді, незаконному зберіганні зброї, підготовці терактів.

Краснов наполягає, що СБУ фальсифікувала справу стосовно нього.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus