Багатонаціональна бригада НАТО розташовуватиметься у румунській Крайові

27.09.2016 23:00

Багатонаціональна бригада НАТО розташовуватиметься у румунській Крайові

Багатонаціональна бригада НАТО буде створена на базі Другої бригади піхоти, розквартированої в румунському місті Крайова (адміністративний центр повіту Долж). Про це за підсумками Вищої Ради оборони у вівторок, 27 вересня 2016 року, повідомив президент Румунії Клаус Йоханніс.

Багатонаціональна бригада НАТО буде створена на базі Другої бригади піхоти, розквартированої в румунському місті Крайова (адміністративний центр повіту Долж). Про це за підсумками Вищої Ради оборони у вівторок, 27 вересня 2016 року, повідомив президент Румунії Клаус Йоханніс, передає "Укрінформ".

"На попередньому засіданні Ради оборони була створена робоча група з імплементації рішень липневого Варшавського саміту НАТО 2016 року. Були зроблені істотні кроки з практичної реалізації цього завдання. Міністерством оборони було прийнято рішення про створення багатонаціональної бригади НАТО на базі другої бригади піхоти в місті Крайова", - зазначив Йоханніс.

Румунський президент також наголосив, що на даний час знаходяться на завершальній стадії переговори з керівництвом держав, які візьмуть участь у створенні бригади Альянсу.

Нагадаємо, рішення про створення багатонаціональної бригади НАТО на території Румунії було прийнято на Варшавському саміті Альянсу, який пройшов на початку липня цього року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus