Бальцерович не проти стати стратегічним радником при українському Кабміні

09.03.2016 12:00

Бальцерович не проти стати стратегічним радником при українському Кабміні

Бальцерович зазначив, що в Україні є "багато хороших людей" на посаду глави уряду. Екс-міністр фінансів Польщі ухилився від прямої відповіді на запитання, чи отримував він пропозицію з Києва очолити Кабінет міністрів України. "Можу лише сказати: без коментарів. Я зобов’язався про це не говорити", - підкреслив Бальцерович.

Екс-міністр фінансів Польщі Лєшек Бальцерович не хоче бути прем’єр-міністром України, але не проти стати "стратегічним радником" при уряді в Києві. Про це він заявив на телеканалі tvn24.

"Це (прем’єр-міністром України – ред.) мусить бути хтось, хто говорить українською мовою, з ким ідентифікують себе люди... Але якщо можна відігравати іншу роль і мати вплив на хід реформ у країні, то я подумаю про це за умови успіху реформ", - наголосив Бальцерович.

Він додав, що бачить себе у ролі "стратегічного радника" при уряді України.

Бальцерович зазначив, що в Україні є "багато хороших людей" на посаду глави уряду. Екс-міністр фінансів Польщі ухилився від прямої відповіді на запитання, чи отримував він пропозицію з Києва очолити Кабінет міністрів України.

"Можу лише сказати: без коментарів. Я зобов’язався про це не говорити",- підкреслив Бальцерович.

На його переконання, проблеми України значною мірою полягають у діях Верховної Ради, яка "блокує більшість законів уряду".

"Україна має політичну, а не економічну проблему", - констатував Бальцерович.

Нагадаємо, ще в січні 2015 року президент Петро Порошенко запросив Бальцеровича долучитися до проведення реформ в Україні.

Бальцерович - організатор та ідейний натхненник польських економічних реформ (так званої "шокової терапії". або "Плану Бальцеровича") - прискореного переходу країни з планової економіки до ринкового господарювання.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus