Бальчун: нарешті виводимо з "кущів" багатостраждальний електропоїзд Skoda

05.10.2016 00:00

Бальчун: нарешті виводимо з "кущів" багатостраждальний електропоїзд Skoda

"Нарешті виводимо з "кущів" багатостраждальний електропоїзд Skoda. Говорю про необхідність цього з першого тижня свого перебування на посаді. Тримати було такий потяг без руху, – як мінімум, - недбалість, як максимум – предмет інтересу прокурорів. І от тепер друга Skoda виходить з ремонту", - повідомив голова "Укрзалізниці" Войцех Бальчун.

"Укрзалізниця" вивела з ремонту другий електропоїзд Skoda. Про це у себе в Facebook повідомив голова держкомпанії Войцех Бальчун .

"Нарешті виводимо з "кущів" багатостраждальний електропоїзд Skoda. Говорю про необхідність цього з першого тижня свого перебування на посаді. Тримати було такий потяг без руху,– як мінімум, - недбалість, як максимум – предмет інтересу прокурорів. І от тепер друга Skoda виходить з ремонту", - повідомив Бальчун.

За словами голови "Укрзалізниці", поїзд буде готовий до експлуатації після того, як чеські фахівці проведуть необхідні обстеження. Скористатися транспортом пасажири зможуть, ймовірно, вже 1 листопада. "ЯЯ, правда, хотів би, щоб це сталося вже у двадцятих числах жовтня", - зазначив Бальчун.

Нагадаємо, Україна отримала перший двоповерховий потяг Skoda у березні 2012 року. Через місяць було доставлено ще один. Skoda складається з шести вагонів і може перевозити 636 пасажирів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus