Бальчун стверджує, що йому вдалося зірвати план зупинки залізниці

02.11.2016 11:00

Бальчун стверджує, що йому вдалося зірвати план зупинки залізниці

Голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Бальчун заявив, що йому вдалося зірвати план зупинки підприємства. "За планами декого, УЗ повинна була вже зупинитися. Завдяки моїм діям цього не сталося", - заявив Бальчун. Топ-менеджер вважає, що для реалізації подібного плану дуже зручно було обрати саме іноземця на посаду керівника української залізниці.

Голова правління ПАТ "Укрзалізниця" Войцех Бальчун заявив, що йому вдалося зірвати план зупинки підприємства. Про це він розповів в інтерв'ю порталу "ЦТС".

"За планами декого, УЗ повинна була вже зупинитися. Завдяки моїм діям цього не сталося", - заявив Бальчун.

Топ-менеджер вважає, що для реалізації подібного плану дуже зручно було обрати саме іноземця на посаду керівника української залізниці.

"Із УЗ просто все викачали останніми роками. І дуже зручно було взяти іноземця і сказати, що це він все розвалив. А, може, у цьому і був задум?" - підкреслив Бальчун.

Керівник Укрзалізниці також відкидає звинувачення у свій бік з приводу різкої нестачі вагонів і локомотивів, пояснюючи проблему неефективністю плану на перше півріччя щодо ремонтних робіт.

"На перше півріччя були неймовірно занижені плани ремонту. Чому? Це питання не до мене... Я не готував план на 2016-й", - зауважив він.

Крім того, керівництво ПАТ "Укрзалізниця" прогнозує збитки до 4 млрд грн через необхідний ремонт рухомого складу.

"Наступного року ми прогнозуємо, що у нас будуть збитки на рівні 3,5-4 млрд грн, але всю цю суму буде пущено на відновлення і ремонт рухомого складу", - заявив Бальчун.

За його словами, що масштабний процес відновлення рухомого складу буде реалізовано згідно з планом на 2017 рік.

Цього року на Укрзалізниці планують вийти на фінансовий результат "плюс-мінус "нуль", що буде досягненням порівняно з минулим роком, додав Бальчун.

Бальчун очолив Укрзалізницю у травні 2016 року. Раніше він був, зокрема, головою правління польської РКР Cargo.

У суспільстві та ЗМІ періодично звучить критика його роботи на залізниці, найчастіше через його офіційну заробітну плату, яка становить 463 тис. грн на місяць.

Сам же він неодноразово вказував на низку проблем в роботі Укрзалізниці. За словами Бальчуна, масштаб проблем, з якими він зіткнувся в Укрзалізниці, неймовірний. Він також повідомляв, що як тільки в компанії заходить мова про звільнення працівників апарату, звільнити їх за законом неможливо, оскільки вони перебувають на лікарняному "заднім числом". Крім того, відзначав великі проблеми з рухомим складом, перевезеннями вантажів тощо.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus