Байден: Вашингтон має можливість відповісти РФ на кібератаки

15.10.2016 13:00

Байден: Вашингтон має можливість відповісти РФ на кібератаки

Після недавніх нападів на американські політичні організації, за якими, ймовірно, стоять російські хакери, віце-президент США Джо Байден пригрозив Москві "відчутними наслідками". Байден додав, що Володимир Путін "знатиме про це, це станеться у вибраний нами час і за обставин, які матимуть найбільший ефект".

Після недавніх нападів на американські політичні організації, за якими, ймовірно, стоять російські хакери, віце-президент США Джо Байден пригрозив Москві "відчутними наслідками". Таку заяву Байден зробив в інтерв'ю телеканалу NBC News, передає DW.

Згідно з витягом з інтерв'ю, оприлюдненим у п'ятницю, 14 жовтня, Байден відповів на питання, чому американський уряд досі не відреагував на ймовірне російське хакерське втручання в американську передвиборчу кампанію, такими словами: "Ми надішлемо меседж". При цьому він посміхнувся і кивнув головою.

"Ми маємо можливості це зробити, і меседж буде відправлений", - пояснив Байден і додав, що Володимир Путін "знатиме про це, це станеться у вибраний нами час і за обставин, які матимуть найбільший ефект", цитує агентство AFP.

На уточнююче питання, чи стане відомо про ці кроки громадськості, віце-президент відповів: "Сподіваюся, що ні".

Телеканал NBC повідомив з посиланням на джерела в спецслужбах, що ЦРУ планує можливі кібератаки, які "занепокоять і скомпрометують" керівництво Кремля. Хоча в телепередачі не згадували конкретні стратегії, ЦРУ, ймовірно, вже має здійснити перші приготування, отримати доступ до даних і вибрати ймовірні цілі кібератак, пише агентство dpa.

Як повідомлялося, директор національної розвідки США заявив, що останні хакерські атаки на комп'ютерні мережі Демократичної партії були, ймовірно, здійснені росіянами a>.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus