Без зарплати не грають в хокей: "Дженералз" відмовились вийти на матч проти "Донбасу"

02.11.2016 23:00

Без зарплати не грають в хокей: "Дженералз" відмовились вийти на матч проти "Донбасу"

Сьогодні, 2 листопада, о 18:45 у Броварах (Київська область) на льоду ТРЦ "Термінал" повинна була відбутися гра 16-го туру Української хокейної ліги між "Дженералз" і "Донбасом". Однак київська команда так і не вийшла на гру. Згідно з дисциплінарним регламентом УХЛ, минулорічного фіналіста чемпіонату України "Дженералз" чекає технічна поразка.

Сьогодні, 2 листопада, о 18:45 у Броварах (Київська область) на льоду ТРЦ "Термінал" повинна була відбутися гра 16-го туру Української хокейної ліги між "Дженералз" і "Донбасом".

Однак київська команда так і не вийшла на гру, передає Сегодня.ua.

Згідно з дисциплінарним регламентом УХЛ, минулорічного фіналіста чемпіонату України "Дженералз" чекає технічна поразка.

Причина неявки на матч пояснюється на офіційному сайті "Дженералз": "Через часткову затримку у виплаті заробітної плати гравці клубу відмовилися виходити на гру проти ХК "Донбас", у зв'язку з цим керівництвом найближчим часом будуть вжиті відповідні заходи і клуб продовжить свої виступи в чемпіонаті Української хокейної ліги".

Зазначимо, що днями на тренерському містку столичного хокейного клубу "Дженералз" відбулися зміни. Молодий тренерський тандем Вадим Шахрайчук - Костянтин Симчук за обопільною домовленістю із керівництвом клубу замінив досвідчений 65-річний Олександр Сеуканд.

Нагадаємо також, що навесні "Донбас" розгромив "Дженералз" з рахунком 1:3 і вчетверте став чемпіоном України з хокею.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus