Білецький анонсував програму новоствореної партії "Національний корпус"

14.10.2016 17:00

Білецький анонсував програму новоствореної партії "Національний корпус"

Цивільний корпус "Азов" створив політичну партію "Національний корпус". Відповідне рішення було прийнято на з'їзді в Києві 14 жовтня, "за" проголосували 284 із 292 делегатів, 5 делегатів були проти. Партія "Нацкорпус" створена шляхом перейменування партій "Громадянський рух "Чесні справи" і "Патріот України".

Цивільний корпус "Азов" створив політичну партію "Національний корпус". Відповідне рішення було прийнято на з'їзді в Києві 14 жовтня, "за" проголосували 284 із 292 делегатів, 5 делегатів були проти, передає "Українська правда".

Партія "Нацкорпус" створена шляхом перейменування партій "Громадянський рух "Чесні справи" і "Патріот України".

Головою партії терміном на 4 роки обрано позафракційний нардеп Андрій Білецький.

"Глава нової партії Андрій Білецький (під час виступу) розкритикував "Мінські угоди" і заявив про "капітуляцію", - повідомив в Твіттері присутній на заході журналіст Ян Бейтсон.

Згідно з прийнятою програмою партії, "Нацкорпус" виступає за відновлення ядерного потенціалу України, націоналізацію стратегічних підприємств і легалізації вогнепальної зброї.

Для захисту геополітичних інтересів України, згідно з програмою партії, повинен бути створений Український іноземний легіон.

Також партія виступає за створення Балто-Чорноморського союзу.

Учасники партії вважають, що необхідно мінімізувати покарання, пов'язані з позбавленням волі, і замінити їх на суспільно корисні роботи, і провести громадське обговорення можливості відновлення смертної кари.

"Нацкорпус" закликає надати главі держави повноваження і відповідальність Верховного головнокомандувача і голови уряду.

Згідно з програмою, держава повинна надати громадянам право відмовитися від військового призову. Для цього громадянин повинен заплатити певну суму в бюджет і відмовитися від виборчого права.

Пропонується заборонити політичну рекламу в ефірі телебачення та на зовнішніх носіях.

Також партія виступає за націоналізацію активів держави в стратегічних сферах національного господарства, функціонували на момент отримання Україною незалежності. Раніше Білецький заявив, що Цивільний корпус "Азов", у якого одна з найбільш розгалужених мереж активістів по Україні, стане однією з головних опор партії.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus