Білий дім заявляє про неуспіх дипломатичної взаємодії з Росією по Сирії

30.09.2016 00:00

Білий дім заявляє про неуспіх дипломатичної взаємодії з Росією по Сирії

"З моменту початку нашого дипломатичного взаємодії з Росією наш пріоритет полягав в тому, щоб скоротити насильство. Вочевидь, що це не спрацювало", - сказав прес-секретар Білого дому Джош Ернест у четвер, 29 вересня 2016 року, на брифінгу у Вашингтоні.

Дипломатична взаємодія з Росією в Сирії не спрацювало, заявив прес-секретар Білого дому Джош Ернест. Про це інформує "Інтерфакс-Україна".

"З моменту початку нашого дипломатичного взаємодії з Росією наш пріоритет полягав в тому, щоб скоротити насильство. Вочевидь, що це не спрацювало", - сказав він у четвер, 29 вересня 2016 року, на брифінгу у Вашингтоні.

За словами Ернеста, "ситуація в Сирії продовжує погіршуватися, і це викликає глибоку заклопотаність".

Він зауважив, що "режим Асада використовує безсоромну стратегію за підтримки російських".

Ернест уточнив, що має на увазі бомбардування об'єктів цивільної інфраструктури, серед яких лікарні, табори біженців "і навіть дитячі майданчики".

Як нагадав Ернест, спочатку США закликали РФ використовувати свій вплив на президента Сирії та забезпечити доставки гуманітарної допомоги нужденним.

22 вересня держсекретар США Джон Керрі констатував той факт, що США та Росія не змогли узгодити дії щодо Сирії.

"Якщо росіяни повернуться до нас із конструктивними пропозиціями, ми будемо слухати", – наголосив Керрі після зустрічі, в якій брали участь його російський колега Сергій Лавров і провідні дипломати з європейських і арабських країн.

Лавров заявив, що за умов, коли сирійська опозиція намагається повалити Асада, необхідний компроміс, щоб такі екстремістські угруповання, як "Ісламська держава", "не отримали переваг від цієї ситуації".

Зустріч відбулася того ж дня, коли сирійські державні засоби інформації оголосили про новий наступ урядових сил із застосуванням повітряних ударів у районі Алеппо.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus