Більше чверті росіян урізали витрати на харчування - опитування

06.03.2016 20:00

Більше чверті росіян урізали витрати на харчування - опитування

Згідно з дослідженням, 27% росіян долають економічні труднощі, скорочуючи витрати на товари першої необхідності і їжу. У порівнянні з минулим роком частина респондентів, які заощаджують на цьому, зросла на 10 процентних пунктів: у 2015 році скорочували витрати на продукти і товари першої необхідності 17% росіян. Ще 28% економлять на відпочинку і розвагах.

Більше 25% росіян, у зв'язку з фінансовою кризою, скорочують витрати на товари першої необхідності і продукти харчування. Про це свідчать дані опитування дослідницького холдингу "Ромир".

Згідно з дослідженням, 27% росіян долають економічні труднощі, скорочуючи витрати на товари першої необхідності і їжу. У порівнянні з минулим роком частина респондентів, які заощаджують на цьому, зросла на 10 процентних пунктів: у 2015 році скорочували витрати на продукти і товари першої необхідності 17% росіян.

Ще 28% борються з наслідками кризи, економлячи на відпочинку і розвагах, а значна частина респондентів - 39% - намагаються перерозподіляти сімейний бюджет на користь їжі і найнеобхіднішого.

Напруженість у світовій обстановці зауважили 21% росіян. Цей показник знизився за рік майже на третину. У 2015 році про світову напругу як про висловлення кризи говорили 32% респондентів.

Не збираються змінювати свій стиль покупок і витрат 7% респондентів, які зізналися, що їх особисто економічні проблеми не торкнулися.

У дослідженні "Ромир" зазначається, що ситуацію стали частіше називати кризовою представники груп з низьким і середнім доходом. Як і минулого року, оцінки поточної ситуації як кризової характерні більшою мірою для респондентів старших вікових груп - від 45 років.

В опитуванні взяли участь 1500 осіб у всіх регіонах Росії.

Також відзначимо, згідно з результатами опитування, проведеного раніше аналітичним центром "Левада-центр", рейтинг схвалення діяльності президента РФ Володимира Путіна знизився.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus