Більшість фракцій і груп Ради проти дострокових парламентських виборів - Гройсман

10.03.2016 22:00

Більшість фракцій і груп Ради проти дострокових парламентських виборів - Гройсман

"Більшість із фракцій і груп українського парламенту не вважають, що сценарій дострокових парламентських виборів є прийнятним. Це означає, що всі готові до пошуку реальної ідеї, яка може об'єднати", - зазначив спікер українського парламенту Володимир Гройсман. Він також висловив упевненість, що учасникам політичного процесу вдасться сформувати коаліцію в Раді.

Більшість фракцій і груп у Верховній Раді України виступають проти дострокових виборів.

Про це заявив спікер українського парламенту Володимир Гройсман, передає "112 Україна".

"Більшість із фракцій і груп українського парламенту не вважають, що сценарій дострокових парламентських виборів є прийнятним. Це означає, що всі готові до пошуку реальної ідеї, яка може об'єднати", - зазначив Гройсман.

Він також висловив упевненість, що учасникам політичного процесу вдасться сформувати коаліцію в Раді.

Довідка

16 лютого Верховна Рада, вислухавши звіт прем'єр-міністра Арсенія Яценюка про роботу уряду за 2015 рік, відхилила його, визнавши цю роботу незадовільною, але під час голосування про недовіру уряду набралося лише 194 голоси за мінімально необхідних 226. Нове голосування щодо цього питання можливе тільки на наступній сесії, яка розпочнеться у вересні.

17 лютого фракція "Батьківщина" заявила про вихід з коаліції. У вересні 2015 року коаліцію полишила Радикальна партія.

Без представників "Самопомочі", "тимошенківців" і "радикалів" у коаліції "Європейська Україна" залишиться 217 депутатів при мінімально необхідних 226 членів для формування більшості.

19 лютого перший заступник голови Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що в складі парламентської коаліції налічується більш як 226 депутатів, і вона існує.

Перший заступник глави регламентного комітету Верховної Ради Павло Пинзеник повідомив, що юридично фракція Радикальної партії досі перебуває в складі парламентської коаліції.

Прем'єр-міністр заявляє, що необхідні переформатування коаліції та зміни в коаліційну угоду. Також Яценюк веде переговори про долю коаліції з лідером "радикалів" Олегом Ляшком.

Лідер фракції БПП "Солідарність" Юрій Луценко вимагає, аби Яценюк запропонував новий уряд або пішов.

Багато політиків і експертів говорять про неминучість дочасних виборів парламенту.

Президент Петро Порошенко та прем'єр Яценюк при цьому виступають категорично проти перевиборів.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus