Біля берегів Ємену американський есмінець потрапив під ракетний обстріл. Тож "відповів"

13.10.2016 08:00

Біля берегів Ємену американський есмінець потрапив під ракетний обстріл. Тож "відповів"

Військовий корабель ВМС США знову потрапив під ракетний обстріл біля берегів Ємену з території, яка знаходиться під контролем хуситів. Джерело в американській адміністрації уточнило, що дві ракети впали поряд із есмінцем Mason і супроводжуючим його кораблем Ponce. Есмінець Mason зробив декілька пострілів у відповідь.

Військовий корабель ВМС США знову потрапив під ракетний обстріл біля берегів Ємену з території, яка знаходиться під контролем хуситів.

Про це повідомляє "КоммерсантЪ" із посиланням на Reuters.

Джерело в американській адміністрації уточнило, що дві ракети впали поряд із есмінцем Mason і супроводжуючим його кораблем Ponce.

Есмінець Mason зробив декілька пострілів у відповідь.

Раніше, як зазначає Reuters, офіційний представник Міноборони США капітан ВМС Джефф Девіс розповів, що американський міноносець потрапив під ракетну атаку недалеко від Ємену. Хусити свою причетність до обстрілу заперечують.

Нагадаємо, що у липні Саудівська Аравія перехопила балістичну ракету, яку єменські повстанці запустили у бік південного міста Абха. Це була як мінімум четверта балістична ракета, запущена через кордон відтоді, як за посередництва ООН у квітні в Кувейті почалися мирні переговори між повстанцями з Ємену і урядом президента Абед-Раббо Мансура Хаді.

Бойові дії тривають, незважаючи на офіційне припинення вогню і проведення мирних переговорів.

Хусити, яких, за заявами представників Саудівської Аравії, підтримує Іран, перебувають у союзі з елітними військами, вірними колишньому президенту Ємену Алі Абдаллі Салеху.

Вони захопили столицю Ємену Сану в 2014 році, перш ніж перейти в інші райони країни, змусивши коаліцію втрутитися ударами з повітря в березні минулого року.

За даними ООН, понад 6400 осіб були вбиті в Ємені з березня минулого року, більшість з них - мирні жителі.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus