Біля Соловецького каменя на Луб'янці мітингували проти війни з Україною

31.10.2016 23:00

Біля Соловецького каменя на Луб'янці мітингували проти війни з Україною

"Росіяни провели акцію на захист політв'язнів і військовополонених. Проти війни з Україною та Сирією. А також виступили за "Свободу нескорених Криму". Таким чином вільні люди відзначили "День політв'язня" в РФ", - пише Геннадій Афанасьєв.

У Москві ввечері в понеділок, 31 жовтня 2016 року, відбулася акція на підтримку України та Криму. Про це заявив колишній політв'язень в РФ Геннадій Афанасьєв на своїй сторінці у Facebook.

"Росіяни провели акцію на захист політв'язнів і військовополонених. Проти війни з Україною та Сирією. А також виступили за "Свободу нескорених Криму". Таким чином вільні люди відзначили "День політв'язня" в РФ", - пише він.

Нечисленний захід у форматі почергового поодинокого пікету мав місця біля меморіалу політв'язням радянської епохи "Соловецький камінь" на Луб'янській площі в Москві.

Було присутньо біля 20 осіб.

Нагадаємо, перед цим влада Москви відхилила усі заявки на проведення 4 листопада цього року опозиційними до режиму Володимира Путіна російськими націоналістами традиційного щорічного Російського маршу. Його постійних організаторів - Дмитро Дьомушкін та Олександр Бєлов - згідно з рішеннями судів, обмежено в їхніх правах та діях. Зокрема, 21 жовтня Дьомушкіна узяли під домашній арешт, а Бєлова ще в серпні засудили на 7,5 позбавлення волі.

При цьому Дьомушкін однозначно пов'язує свій арешт з підготовкою до Маршу, а справжньою причиною засудження Бєлова за сфабрикованим звинуваченням називає його відмову формувати на замовлення Кремля загони найманців з-поміж націнал-патріотичної російської молоді для участі у війні з Україною.

На волі залишаються В'ячеслав Мальцев, Юрій Горський та Іван Білецький, які обіцяють у будь-якому випадку провести Російський марш і заявляють про наявність певного "плану "Б", подробиці котрого вони наразі не розкривають.

Під час маршу планується використання банерів та усних закликів проти війни з Україною і Сирією.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus