Битва за шахову корону: Музичук програла Хоу Іфань у другій партії матчу

03.03.2016 22:00

Битва за шахову корону: Музичук програла Хоу Іфань у другій партії матчу

Українська гросмейстер Марія Музичук програла китаянці Хоу Іфань у другій партії фінального матчу за звання чемпіона світу з шахів серед жінок. Українка, яка грала чорними фігурами, у четвер 3 березня визнала перемогу суперниці на 32 ході партії. Нагадаємо, перша партія закінчилася нічиєю. Загальний рахунок матчу за результатами двох партій - 1,5 на 0,5 очка на користь Хоу Іфань.

Українська гросмейстер Марія Музичук програла китаянці Хоу Іфань у другій партії фінального матчу за звання чемпіона світу з шахів серед жінок.

Українка, яка грала чорними фігурами, у четвер 3 березня визнала перемогу суперниці на 32 ході партії, передає "Інтерфакс-Україна".

Переглянути партію можна за цим посиланням.

Нагадаємо, перша партія закінчилася нічиєю. Загальний рахунок матчу за результатами двох партій - 1,5 на 0,5 очка на користь Хоу Іфань.

Третя партія матчу запланована на суботу, 5 березня.

За регламентом суперниці зіграють десять партій. Для завоювання титулу чемпіонки світу треба набрати 5,5 очка. За рахунку 5: 5 18 березня пройде тай-брейк: чотири партії в рапід, далі пари партій (не більше п'яти) в бліц і, при необхідності, "армагеддон".

Матч за світову шахову корону триватиме у Львові до 18 березня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus