Близько 4 тисяч учасників АТО отримали статус інваліда війни, розповіла Геращенко

20.10.2016 08:00

Близько 4 тисяч учасників АТО отримали статус інваліда війни, розповіла Геращенко

Близько 4 тис. учасників АТО отримали статус інваліда війни. Про це під час парламентських слухань на тему "Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їх родин: стан і перспективи" повідомила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

Близько 4 тис. учасників АТО отримали статус інваліда війни.

Про це під час парламентських слухань на тему "Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їх родин: стан і перспективи" повідомила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, інформує УНІАН.

"108 осіб загинули на Майдані, 60 постраждалих учасників Революції Гідності та близько 4 тис. учасників АТО отримали статус інваліда війни. Близько однієї тисячі учасників Майдану отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості", - сказала Геращенко.

Окрім того, за її словами, понад 266 тис. учасників АТО отримали статус учасника бойових дій.

"Маємо вже понад 6 тис. членів сімей загиблих учасників АТО", - додала Геращенко.

Як повідомлялося, уряд затвердив розпорядження про надання разової допомоги особам, які отримали легкі тілесні ушкодження на Майдані. Такі рішення одноголосно затвердили члени уряду 19 жовтня. За словами віце-прем'єр-міністра Павла Розенка, таких людей 505. Вони отримають по 14,5 тисячі гривень. Він також нагадав, що також вже виплачують 100 родинам тих, хто загинув під час подій на Майдані.

Також повідомлялося, що Кабінет міністрів вирішив надавати учасникам АТО, що мають право на отримання житла, кошти на його самостійне придбання.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus