Близько тисячі прихильників Партії регіонів мітингують біля Верховної Ради

13.01.2014 12:59

Близько тисячі прихильників Партії регіонів мітингують біля Верховної Ради

У Маріїнському парку та на площі Конституції біля Верховної Ради України зібралися близько тисячі прихильників Партії регіонів і Президента України Віктора Януковича. Зі сцени, яка встановлена ​​на території наметового містечка, лунають гасла щодо необхідності прийняття державного бюджету на 2014 рік.

У Маріїнському парку та на площі Конституції біля Верховної Ради України зібралися близько тисячі прихильників Партії регіонів і Президента України Віктора Януковича.

Як передає кореспондент "УНІАН", зі сцени, яка встановлена ​​на території наметового містечка, лунають гасла щодо необхідності прийняття державного бюджету на 2014 рік. На самій сцені розміщені гасла: "Держбюджет-2014 - Запорука стабільності та економічного зростання!".

Учасники акції тримають прапори з символікою Партії регіонів і прапори України.

На території Маріїнського парку розташовані близько 15 великих наметів і польових кухонь. Велика частина учасників акції вишикувалися в черзі за їжею з польових кухонь. На території наметового містечка, ближче до оглядовому майданчику, варто міліцейський транспорт.

Зараз зі сцени виступає народний депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов.

Нагадаємо, учасники мітингу на підтримку президента Віктора Януковича 22 грудня 2013 закликали українців до "національного єднання", а опозицію - не плутати демократію з анархією і вседозволеністю і оголосили про завершення своєї місії.

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus