Болгарія вимагає від телеведучого і депутата РФ публічних вибачень

21.09.2016 21:00

Болгарія вимагає від телеведучого і депутата РФ публічних вибачень

Софія вимагає від російського телеведучого, новообраного депутата Держдуми від "Єдиної Росії" Петра Толстого публічних вибачень за образливі висловлювання на адресу Болгарії. Про це заявила заступник голови Політичної ради правлячої партії ГЕРБ (Громадяни за європейський розвиток Болгарії) Цвета Караянчева.

Софія вимагає від російського телеведучого, новообраного депутата Держдуми від "Єдиної Росії" Петра Толстого публічних вибачень за образливі висловлювання на адресу Болгарії.

Про це заявила заступник голови Політичної ради правлячої партії ГЕРБ (Громадяни за європейський розвиток Болгарії) Цвета Караянчева, повідомляє "Укрінформ".

"Закликаємо новообраного російського депутата утриматися від неприпустимих для політика заяв, що ображають національну гідність болгар. Думка пана Толстого шкодить двостороннім відносинам між Болгарією і Росією", - зазначила Караянчева.

У свою чергу міністр закордонних справ Болгарії Даніель Мітов заявив, що "Болгарія не продається і ніколи продаватися не буде", висловивши надію, що "позиція депутата не збігається з офіційною позицією Росії".

Раніше обраний депутатом Держдуми Петро Толстой на питання одного з болгарських журналістів, чи має намір він проводити "доброзичливу політику щодо Болгарії", відповів: "Звичайно. Ми просто купимо її всю".

Відзначимо, в шоу Толстого президента України Петра Порошенка називають "фюрером", а українське місто Одеса описується як останній оплот російської культури в Україні. Також шоу рясніє розповідями про нібито пригнічення російськоъ меншості.

Також Петро Толстой входить у "чорний список" російських журналістів, яким може бути заборонений в'їзд в Україну.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus