Борис Гребенщиков і Мілош Єліч з "Океан Ельзи" виступлять з оркестром в турі Україною

08.10.2016 21:00

Борис Гребенщиков і Мілош Єліч з "Океан Ельзи" виступлять з оркестром в турі Україною

У листопаді відбудеться всеукраїнський тур Бориса Гребенщикова "БГ SYMPHONIA". Він виступатиме разом із саундпродюсером, композитором і клавішником гурту "Океан Ельзи" Мілошем Єлічем. Співпраця Гребенщикова і Єліча почалася з благодійного концерту у січні 2016 року, на якому зустрілися музиканти.

У листопаді відбудеться всеукраїнський тур Бориса Гребенщикова "БГ SYMPHONIA". Він виступатиме разом із саундпродюсером, композитором і клавішником гурту "Океан Ельзи" Мілошем Єлічем, передає Сultprostir.

Співпраця Гребенщикова і Єліча почалася з благодійного концерту у січні 2016 року, на якому зустрілися музиканти. "Борис Борисович запропонував створити спеціальну концертну програму і провести в подібному форматі невеликий тур, – розповідає Мілош Єліч. – Я підтримав ідею і запропонував підключити оркестр "Віртуози Києва". Таким чином ми створили інтернаціональну музичну лабораторію".

До проекту також долучилися учасники гурту "Аквариум" – гітарист Олексій Зубарєв, флейтист Брайан Фіннеган і перкусіоніст Ліам Бредлі.

У програмі "БГ SYMPHONIA" прозвучать відомі композиції колективу "Аквариум" у новому прочитанні оркестровок Мілоша Єліча, який стане диригентом на концертах. Крім того, Борис Гребенщиков презентує авторську інструментальну п'єсу, написану для симфонічного оркестру.

В рамках туру "БГ SIMPHONIA" музиканти відвідають з концертами Черкаси, Кременчук, Полтаву, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Одесу та Київ.

Раніше Борис Гребенщиков під час концерту у Воронежі зазначив, що російські журналісти брешуть "24 години на добу, 7 днів на тиждень, роками". "Цю пісню я хочу присвятити людям небезпечної професії. Журналістам, особливо теле- і радіожурналістам. Адже їм, мабуть, важко брехати 24 години на день, 7 днів на тиждень, багато років поспіль. Подивіться, який гріх вони беруть на душу, якими жахливими зусиллями їм доводиться виправдовувати себе самих перед самими собою. Коли доводиться змінювати себе, вигадувати, навіщо вони це роблять, ми подумали, що гріх не оспівати їхню роботу", - зазначив БГ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus