Бойовик, який вимкнув українське ТБ у Бахмуті, отримав 9 років

11.10.2016 13:00

Бойовик, який вимкнув українське ТБ у Бахмуті, отримав 9 років

СБУ встановила, що бойовик, погрожуючи зброєю, в супроводі двох осіб змусив працівників Артемівської радіотелестанції "припинити мовлення каналів українського телебачення, чим позбавив жителів м. Артемівськ та прилеглих районів права перегляду українських програм, що становило загрозу інформаційній безпеці України".

Придніпровський райсуд Черкас засудив до 9 років позбавлення волі бойовика "ДНР", який раніше змусив відповідальний персонал замінити у Бахмуті (колишній Артемівськ) Донецької області українські телеканали на російські. Про це повідомляє прес-служба черкаської обласної прокуратури.

Згідно з повідомленням, СБУ встановила, що бойовик, погрожуючи зброєю, в супроводі двох осіб змусив працівників Артемівської радіотелестанції "припинити мовлення каналів українського телебачення, чим позбавив жителів м. Артемівськ та прилеглих районів права перегляду українських програм, що становило загрозу інформаційній безпеці України".

Крім цього, як додали у прокуратурі, зловмисник збирав інформацію про місця розташування і пересування техніки та особового складу Збройних сил України і передавав її донецьким бойовикам.

Обвинувачуваний тривалий час переховувався, та врешті-решт був затриманий працівниками СБУ в Корсунь-Шевченківському Черкаської області.

Судовий розгляд тривав понад рік, вирок було винесено 6 жовтня. На цей час вирок суду ще не набув чинності.

Нагадаємо, 10 жовтня Троїцький районний суд Луганської області звільнив від кримінальної відповідальності та випустив з-під варти Сергія Корсунського, якого звинувачували в створенні терористичної організації "Луганська народна республіка".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus