Бойовики "ДНР" вирішили відбирати житло у "ворогів народу", які залишили окуповані території

19.10.2016 10:00

Бойовики "ДНР" вирішили відбирати житло у "ворогів народу", які залишили окуповані території

У самопроголошеній "ДНР" намірилися відбирати житло у "ворогів народу", які виїхали з окупованих територій. Про це в ефірі одного з телеканалів, підконтрольних бойовикам, заявив "мер" Донецька Ігор Мартинов. При цьому, зазначив Мартинов, "адміністрація" має в своєму розпорядженні "повний список недобудованих і покинутих будинків".

У самопроголошеній "ДНР" намірилися відбирати житло у "ворогів народу", які виїхали з окупованих територій.

Про це в ефірі одного з телеканалів, підконтрольних бойовикам, заявив "мер" Донецька Ігор Мартинов, передає УНІАН.

За його словами, це буде стосуватися тих громадян, які покинули свої будинки на окупованих територіях. При цьому, зазначив Мартинов, "адміністрація" має в своєму розпорядженні "повний список недобудованих і покинутих будинків".

"Я б не хотів огульно це робити, треба підходити дуже чітко: хто дійсно наш ворог. Треба все це законодавчо прописати і тоді вже повинні виникати питання: якщо це ворог народу, значить у нього конфісковували рухоме, нерухоме майно і тоді це стає народним", - заявив він.

Раніше ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що бойовики будуть вилучати квартири у викладачів вузів, які виїхали за межі окупованих територій.

Відзначимо також, що в наприкінці 2015 року ріелтори окупованого Донецька повідомляли про бумі продажів міської нерухомості. Причиною тому велика кількість росіян, які купують нерухомість у "столиці "ДНР".

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus