Бойовики готуються до відкриття свого пункту пропуску біля Золотого і посилюються на 3 напрямках - ГУР

01.10.2016 16:00

Бойовики готуються до відкриття свого пункту пропуску біля Золотого і посилюються на 3 напрямках - ГУР

Головне управління розвідки Міноборони України констатує, що противник облаштовує пункт пропуску в районі н.п. Золоте (Луганська обл.), готуючись до реалізації рамкової угоди про розведення сил і засобів. У рамках підготовки до реалізації рамкової угоди про розведення сил і техніки в районі н.п. Золоте противником обладнується пункт пропуску.

Головне управління розвідки Міноборони України констатує, що противник облаштовує пункт пропуску в районі н.п. Золоте (Луганська обл.), готуючись до реалізації рамкової угоди про розведення сил і засобів.

"У рамках підготовки до реалізації рамкової угоди про розведення сил і техніки в районі н.п. Золоте противником обладнується пункт пропуску. Підготовлено ​​відкритий автомобільна майданчик, встановлені модулі для розміщення митного та прикордонних постів. Відкриття пункту пропуску заплановано на 2 жовтня", - йдеться в повідомленні ГУР на сторінці в Фейсбуці.

Що стосується перешкоджання з боку противника діяльності Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ, то, за даними розвідки, командування 1 АК (Донецьк) ВС РФ продовжує заважати моніторингу спецмісії. Так, 30 вересня з метою приховування фактів порушень Мінських домовленостей командування 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) обмежив пересування спостерігачів ОБСЄ на ділянці відповідальності частини.

ГУР також повідомляє про чергові втрати особового складу в частинах і з'єднаннях 1 АК (Донецьк) ВС РФ - за 30 вересня загинули три і поранений один військовослужбовець 11 окремого механізованого полку (Макіївка).

Крім того, за даними ГУР, бойовики на тимчасово окупованих територіях Донбасу зосередилися на підтримці боєготовності військ, поповненні боєприпасів і вдосконаленні інженерного обладнання переднього краю на трьох напрямках. Зокрема мова йде про Слов'янський, Донецький і Маріупольський напрямки.

"Слов'янський. В рамках ротації передових підрозділів 3 окремої мотострілкової бригади (Горлівка) 1 АК (Донецьк) ВС РФ в район н.п.Гольмівской переміщені механізований і вогневої взводи. Донецький: до вищої ступені бойової готовності доводилися підрозділи 100 окремої мотострілкової бригади (Донецьк ) 1 АК (Донецьк) ВС РФ", - повідомили в ГУР.

Чергова батарея реактивного артилерійського дивізіону з'єднання відпрацювала питання умовного знищення цілей сил АТО в районах н.п.Новоміхайлівка і Перемога. Також перевірено готовність протидиверсійного резерву 11 окремого механізованого полку (Макіївка) 1 АК (Донецьк) ВС РФ.

"Маріупольський. Поповнився боєкомплект передових підрозділів 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ВС РФ", - відзначили в розвідці.

Також бойовики активізували ведення розвідки сил АТО з використанням БПЛА: зафіксовані 7 тактичних БПЛА на ділянках/смугах відповідальності 11 окремого механізованого полку (Макіївка), 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ), 100 (Донецьк), 2 (Луганськ), 7 (Дебальцеве) окремих мотострілкових бригад.

При цьому противник продовжує порушувати режим припинення вогню: на окремих напрямках здійснювалися обстріли сил АТО зі стрілецької зброї (в т.ч. ручні і станкові гранатомети), 82-мм і 120-мм мінометів і 122-мм артилерійських систем.

А під Авдіївкою бойовик під час несення вартової служби вбив свого спільника.

"Встановлено, що один з військовослужбовців 11-го окремого механізованого полку (Макіївка) в районі н.п. Авдіївка був убитий під час перевірки постів в результаті грубих порушень вимог вартової служби", - наголошується в повідомленні.

Так, за даними розвідки, 30 вересня механік-водій 1-го мотострілецького батальйону 11 омсп Олександр Кондрашов під час чергування на передовій позиції підрозділу в районі промислової зони вбив свого спільника, намагаючись звинуватити в цьому сили антитерористичної операції.

Як повідомлялося, 21 вересня учасники Тристоронньої контактної групи підписали рамковий документ про розведення сил і засобів учасників конфлікту на Донбасі на трьох ділянках. Згідно з документом, передбачається створення трьох зон безпеки на лінії зіткнення на Донбасі поблизу населених пунктів Золоте, Петровське та Станиця Луганська, площею не менше 4 кв. км кожен. Контролювати дотримання домовленостей будуть спостерігачі СММ ОБСЄ.

У спецмісії ОБСЄ заявляють про свою готовність здійснювати спостереження за процесом відведення сил і засобів поблизу Золотого, проте вказують на відсутність гарантій безпеки a>.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus