Бойовики хочуть обміняти 618 їх полонених на 47 українців. Росія сподівається, що Україна погодиться

22.09.2016 09:00

Бойовики хочуть обміняти 618 їх полонених на 47 українців. Росія сподівається, що Україна погодиться

Представник Росії в тристоронній контактній групі по Донбасу Борис Гризлов заявив, що "ДНР" і "ЛНР" пропонують Києву обміняти 47 українських полонених на 618 їхніх. "Ми сподіваємося на те, що українська сторона погодиться з цією пропозицією", - сказав Гризлов.

Представник Росії в тристоронній контактній групі по Донбасу Борис Гризлов заявив, що "ДНР" і "ЛНР" пропонують Києву обміняти 47 українських полонених на 618 їхніх.

Про це він повідомив після засідання тристоронньої контактної групи в Мінську 21 вересня, передають "РИА Новости".

"Сьогодні на контактній групі представниками Донецька і Луганська була заявлена ініціатива про звільнення утримуваних сторонами людей. Це 618 осіб, утримуваних українською стороною, і 47 осіб - іншою стороною конфлікту. Ми сподіваємося на те, що українська сторона погодиться з цією пропозицією", - сказав Гризлов.

Нагадаємо, 1 вересня представники бойовиків, які тимчасово контролюють окремі райони Донецької і Луганської областей, підтвердили місцезнаходження 45 українських полонених. Крім того, інформація про місця, де тримаються ще 12 осіб була відома раніше. При цьому в "ДНР" не виключають можливості швидкого обміну з Києвом військовополоненими за формулою "всіх на всіх".

У свою чергу голова Служби безпеки України Василь Грицак заявив, що в Україні в місцях позбавлення волі перебуває понад 400 поплічників терористичних угруповань "Л/ДНР", яких влада готова обміняти на українських громадян, утримуваних бойовиками.

Раніше представник України в гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко заявила, що за станом на 14 вересня, згідно з даними СБУ в заручниках у бойовиків перебувають 112 осіб.

17 вересня з полону бойовиків були звільнені двоє громадян України - Володимир Жемчугов та Юрій Супрун.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus