Бойовики "ІД" застосували в Іраку безпілотник з вибухівкою

12.10.2016 16:00

Бойовики "ІД" застосували в Іраку безпілотник з вибухівкою

В Іраку ісламісти напали на французький спецназ, застосувавши нову зброю - безпілотники, оснащені вибухівкою. Один з таких дронів був перехоплений військовими 2 жовтня, повідомляє французька газета Le Monde. За її даними, безпілотник, запущений бойовиками, пов'язаними з терористичним угрупуванням "Ісламська держава", вибухнув після посадки на землю.

В Іраку ісламісти напали на французький спецназ, застосувавши нову зброю - безпілотники, оснащені вибухівкою. Один з таких дронів був перехоплений військовими 2 жовтня. Як пише NEWSru.com, про це повідомляє французька газета Le Monde.

За її даними, безпілотник, запущений бойовиками, пов'язаними з терористичним угрупованням "Ісламська держава", вибухнув після посадки на землю. В результаті вибуху загинули дві людини - курдські ополченці (пешмерга). Також було поранено двох французьких військовослужбовців, яких уже відправили на лікування до Франції. Один з них "перебуває між життям і смертю", зазначає газета. Ще кілька солдатів отримали легкі поранення.

Видання пише, що невідомо, чи був вибуховий пристрій приведений в дію за допомогою дистанційного керування, чи в результаті спрацьовування таймера. Міністерство оборони Франції, іракська армія і курдські формування не дають коментарів щодо цього.

Всього в Іраку перебуває близько 500 французьких військовослужбовців. Вони воюють на боці міжнародної коаліції, яку очолює США, проти бойовиків "ІД". Серед них і спеціальні військові сили, які тренують курдські формування пешмерга на півночі країни, зазначає Reuters.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus