Бойовики "ІДІЛ" заявили, що збили російський вертоліт

04.11.2016 10:00

Бойовики "ІДІЛ" заявили, що збили російський вертоліт

Інформаційне агентство Amaq, якому приписують зв'язок з ісламістами в Сирії та Іраку, повідомило, що терористи "Ісламської держави" збили на сирійській території вертоліт ВКС РФ, які з осені 2015 року беруть участь у військовій кампанії в Сирії. У російському центрі примирення ворогуючих сторін в Сирії заявили, що вертоліт здійснив вимушену посадку.

Інформаційне агентство Amaq, якому приписують зв'язок з ісламістами в Сирії та Іраку, повідомило, що терористи "Ісламської держави" збили на сирійській території вертоліт ВКС РФ, які з осені 2015 року беруть участь у військовій кампанії в Сирії. Про повідомленні агентства Amaq йдеться в інформаційній замітці проекту SITE Intel Group, команда якого відстежує повідомлення ісламістів в інтернеті.

У російському центрі примирення ворогуючих сторін в Сирії заявили, що вертоліт здійснив вимушену посадку. Місце приземлення обстріляли бойовики. Вертоліт отримав пошкодження. Екіпаж не постраждав і був евакуйований на базу Хмеймім, передає "Інтерфакс". У центрі не уточнили причину вимушеної посадки.

У повідомленні SITE з посиланням на Amaq повідомляється, що вертоліт був збитий керованою ракетою в районі селища Хувейсіс близько Хомса.

Нагадаємо, 1 серпня в сирійській провінції Ідліб був збитий російський вертоліт Мі-8. На борту перебували п'ятеро військових: три члени екіпажу і два офіцера. Всі вони загинули. Начальник Головного оперативного управління Генштабу Збройних сил РФ Сергій Рудська тоді заявив, що район катастрофи знаходиться під контролем терористичного угрупування "Джебхат ан-Нусра".

8 липня в Сирії терористами ІГ був збитий російський бойовий вертоліт Мі-35. В результаті трагедії загинули льотчики-інструктори Ряфагать Хабібуллін і Євген Долгин. Командуванням російські військові льотчики були представлені до державних нагород.

Військова операція російських Повітряно-космічних сил (ВКС) в Сирії почалася 30 вересня минулого року. 14 березня 2016 року президент РФ Володимир Путін доручив вивести з Сирії основну частину російських військ. Однак частина військової техніки і обмежений контингент військовослужбовців залишився в країні для надання підтримки сирійської урядової армії в боротьбі з терористичними угрупованнями.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus