Бойовики намагаються повісити вбивство "Мотороли" на власну "поліцію", - Тимчук

31.10.2016 11:00

Бойовики намагаються повісити вбивство "Мотороли" на власну "поліцію", - Тимчук

"МГБ ДНР" проводить масштабні затримання співробітників "поліції ДНР". Останні підозрюються в причетності до ліквідації командира бандформування "Спарта" "Мотороли". Про це написав у Фейсбуці керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук. Серед працівників "МВС ДНР" поширюється інформація, що затримання проводяться за прямою вказівкою ватажка "ДНР" Олександра Захарченка.

"МГБ ДНР" проводить масштабні затримання співробітників "поліції ДНР". Останні підозрюються в причетності до ліквідації командира бандформування "Спарта" "Мотороли". Про це написав у Фейсбуці керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Серед працівників МВС ДНР" поширюється інформація, що затримання проводяться за прямою вказівкою ватажка "ДНР" Олександра Захарченка, який використовує ліквідацію "Мотороли" для усунення з рядів "МВС" неугодних елементів за прикладом Ігоря Плотницького в "ЛНР" (останній під приводом "боротьби з наслідками спроби держперевороту" проводить масові чистки в "держструктурах ЛНР")", - написав Тимчук.

Нагадаємо, одного з ватажків бойовиків ОРДО Арсена Павлова, відомого як "Моторола", ліквідували ввечері 16 жовтня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus