Бойовики не допускають спостерігачів ОБСЄ до Золотого, де заплановано розведення сил

25.09.2016 16:00

Бойовики не допускають спостерігачів ОБСЄ до Золотого, де заплановано розведення сил

Впродовж минулої доби у зоні проведення антитерористичної операції внаслідок обстрілів бойовиків поранено одного українського військового. Про це сьогодні на брифінгу в Києві повідомив речник Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко. Крім того, бойовики не допускають спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ до міста Золоте.

Впродовж минулої доби у зоні проведення антитерористичної операції внаслідок обстрілів бойовиків поранено одного українського військового. Про це сьогодні на брифінгу в Києві повідомив речник Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко.

"За минулу добу внаслідок бойових дій загиблих в лавах українських військовослужбовців немає. Лише один отримав поранення внаслідок обстрілів в Авдіївці", - сказав Лисенко.

За його словами, вчора в районі проведення антитерористичної операції обстановка залишалася напруженою - бойовики використовували проти українських військових стрілецьку зброю, а на Донецькому напрямку - 4 рази міномет.

Крім того, бойовики не допускають спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ до міста Золоте, в якому заплановано розведення сил і засобів від лінії зіткнення.

"Бойовики зухвало порушують попередню домовленість про розведення сил в районі міста Золоте. За повідомленням Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, бойовики не допускають спостерігачів до місцевості і встановили бетонні блоки на дорозі з Первомайська до Золотого, що є прямим порушенням Мінських та політичних домовленостей, а також мандату місії, що передбачає доступ до будь-якої території на лінії зіткнення", - сказав Лисенко.

Як повідомлялось, минулої доби на Донбасі російсько-терористичні війська 29 разів обстріляли позиції Збройних сил України.

Зазначимо, 21 вересня в Мінську контактна група підписала рамкове рішення про розведення сил і засобів. Угода передбачає відведення по 1 кілометру кожною зі сторін у трьох зонах безпеки. Обов'язковою умовою початку розведення сил на Донбасі є повне припинення вогню протягом семи діб, яке буде зафіксовано спостережною місією ОБСЄ.

З 22 вересня почалися підготовчі роботи для здійснення відведення сил і засобів Збройних сил України і бойовиків терористичних організацій на трьох ділянках на лінії зіткнення сторін на Донбасі, визначених у рамковій угоді Тристоронньої контактної групи (ТКГ).

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus