Бойовики обрали заміну "Моторолі"

24.10.2016 11:00

Бойовики обрали заміну "Моторолі"

Бандформування ОРДО "Спарта" після ліквідації його ватажка з Росії Арсенія Павлова "Мотороли" очолив Володимир Жога з позивним "Воха". У мережі вже з'явилися відеозаписи з "першим заступником" батальйону бойовиків ОРДО "Спарта", який очолив бандформування. За словами 23-річного "Вохі", у нього була домовленість з "Моторолою" про те, що той за необхідності він замінить на посту ватажка "Спарти".

Бандформування ОРДО "Спарта" після ліквідації його ватажка з Росії Арсенія Павлова "Мотороли" очолив Володимир Жога з позивним "Воха". У мережі вже з'явилися відеозаписи з "першим заступником" батальйону бойовиків ОРДО "Спарта", який очолив бандформування, передає УНІАН.

За словами 23-річного "Вохі", у нього була домовленість з "Моторолою" про те, що той за необхідності він замінить на посту ватажка "Спарти".

Жога заявив, що "керівництво" призначило його командиром батальйону бойовиків фактично відразу після знищення "Мотороли".

На відміну від "Мотороли", який приїхав з Росії воювати в Україні, Жога - місцевий. Судячи з його профіля в соціальних мережах, Жога родом з Донецької області. У мережі зазначений Донецьк. Там же викладені його численні фотографії з ще довоєнного життя.

Також в цій же сомережі журналісти знайшли його фото, зроблені вже під час АТО. З них видно, що Жога воював в районі Широкино біля узбережжя Азовського моря. Крім того, схоже, що він також атакував сили АТО в ДАПе.

Нагадаємо, одного з ватажків бойовиків ОРДО Арсена Павлова, відомого як "Моторола", ліквідували ввечері 16 жовтня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus