Бойовики обстріляли ремонтників у Мар’їнці

11.03.2016 19:00

Бойовики обстріляли ремонтників у Мар’їнці

Бойовики НЗФ з непідконтрольної українській владі території 11 березня обстріляли цивільних осіб, які виконували ремонтно-відновлювальні роботи на газопроводі Мар’їнка – Красногорівка. Цивільні особи не постраждали, однак були вимушені повністю припинити заплановані роботи і заховатися у траншеї, оскільки виникла реальна загроза їхньому життю.

Бойовики обстріляли у Мар’їнці Донецької області робочих, які проводять ремонтно-відновлювальні роботи.

Про це повідомляє у п'ятницю, 11 березня, прес-офіцер української сторони СЦКК Василь Лабай, передає "Українська правда".

Бойовики НЗФ з непідконтрольної українській владі території 11 березня обстріляли цивільних осіб, які виконували ремонтно-відновлювальні роботи на газопроводі Мар’їнка – Красногорівка.

Ремонтну бригаду обстріляли з окупованого району Трудівський близько 10 години ранку із великокаліберного кулемета та снайперської гвинтівки і близько 12 години – із гранатомета (РПГ).

Цивільні особи не постраждали, однак були вимушені повністю припинити заплановані роботи і заховатися у траншеї, оскільки виникла реальна загроза їхньому життю. Українська сторона Спільного центру наголошує на тому, що з початку березня, застосовуючи стрілецьку зброю, великокаліберні кулемети, підствольні гранатомети та снайперські гвинтівки, бойовики скоїли 19 обстрілів працівників ремонтно-відновлювальних бригад у районі Мар’їнки. "Такі цинічні провокації з боку НЗФ ОРДО робляться спеціально, аби зірвати графіки щодо відновлення газопостачання для 27 тисяч осіб, які проживають у районі Мар’їнки та Красногорівки", - наголошують у центрі.

Як повідомлялося, нещодавно економічна підгрупа Контактної групи по Донбасу на зустрічі в Мінську погодила нові ділянки розміщення ЛЕП в частині Донбасу, які потребують розмінування.

Так, у Красногорівці вже було запущеновисоковольтну лінію електропередач напругою 110 кВ.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus