Бойовики вночі вели вогонь по позиціях сил АТО із заборонених "Градів"

03.03.2016 12:00

Бойовики вночі вели вогонь по позиціях сил АТО із заборонених "Градів"

Бойовики у четвер вранці застосували проти сил АТО реактивні системи залпового вогню БМ-21 "Град", повідомив прес-офіцер АТО Сергій Жмурко. "По силах АТО було випущено щонайменше по 10 реактивних снарядів у кожному окремому випадку. Загалом ми нарахували 21 чи 22 снаряди. Обстріл було здійснено о 5.10-5.15 ранку", - додав він.

Бойовики у четвер вранці застосували проти сил АТО реактивні системи залпового вогню БМ-21 "Град".

Цю інформацію "Українській правді" підтвердив прес-офіцер АТО Сергій Жмурко.

"Сьогодні зранку бойовики застосували проти сил АТО РСЗВ БМ-21 "Град". Обстріл з реактивної артилерії по позиціях Збройних Сил України вівся з боку бойовиків НЗФ із Донецька по Красногорівці", - сказано в повідомленні.

"По силах АТО було випущено щонайменше по 10 реактивних снарядів у кожному окремому випадку. Загалом ми нарахували 21 чи 22 снаряди. Обстріл було здійснено о 5.10-5.15 ранку", - додав він.

Жертв немає, додав Жмурко.

За інформацією УП, обстріли велися не лише з Донецька, а й зі Старомихайлівки, яка також контролюється бойовиками. Під обстріл потрапили Красногорівка і Невельське.

Як відомо, РСЗВ "Град" за мінськими домовленостями мають бути відведені від лінії розмежування щонайменше на 21 км. Донецьк розташований майже на цій лінії.

Напередодні у Мінську було Тристороння контактна група підписала угоду про повну заборону на навчання із застосуванням усіх видів бойових озброєнь, починаючи з ночі 4 березня.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus