БПП 14 березня обговорить кандидатуру прем'єра та ідеологію нового Кабміну

11.03.2016 12:00

БПП 14 березня обговорить кандидатуру прем'єра та ідеологію нового Кабміну

Коментуючи заяву міністра фінансів України Наталії Яресько про те, що нинішній уряд є легітимним, нардеп Фріз сказала: "Так, він зараз є легітимним, але цей уряд отримав червону картку від парламенту за звіт щодо річної програми. А це красномовне свідчення того, що цьому уряду необхідне переформатування".

У понеділок, 14 березня, на своєму засіданні фракція "Блоку Петра Порошенка" обговорить кандидатуру прем`єра та ідеологію нового Кабінету міністрів. Про це сказала народний депутат від фракції "Блоку Петра Порошенка" Ірина Фріз, повідомляє прес-служба фракції.

Депутат зазначила, що засідання фракції розпочнеться о 17 годині.

"Позиція прем’єра є зараз на обговоренні. Тому першочергово ми маємо створити коаліцію, яка запропонує переформатування уряду", - зазначила вона.

Коментуючи заяву міністра фінансів України Наталії Яресько про те, що нинішній уряд є легітимним, Фріз сказала: "Так, він зараз є легітимним, але цей уряд отримав червону картку від парламенту за звіт щодо річної програми. А це красномовне свідчення того, що цьому уряду необхідне переформатування".

"В такому ракурсі ми будемо говорити і про кандидатуру прем’єра, і про ідеологію нового Кабміну, і про те, навколо чого ми будемо дійсно об’єднувати демократичні фракції в парламенті", - заявила Фріз.

Раніше повідомлялося, що в Адміністрації президента визначили дві кандидатури на посаду прем'єр-міністра.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus