БПП 14 березня обговорить кандидатуру прем'єра та ідеологію нового Кабміну. Луценко: це вам не футбол

11.03.2016 13:00

БПП 14 березня обговорить кандидатуру прем'єра та ідеологію нового Кабміну. Луценко: це вам не футбол

Коментуючи заяву міністра фінансів України Наталії Яресько про те, що нинішній уряд є легітимним, нардеп Фріз сказала: "Так, він зараз є легітимним, але цей уряд отримав червону картку від парламенту за звіт щодо річної програми. А це красномовне свідчення того, що цьому уряду необхідне переформатування".

У понеділок, 14 березня, на своєму засіданні фракція "Блоку Петра Порошенка" обговорить кандидатуру прем`єра та ідеологію нового Кабінету міністрів. Про це сказала народний депутат від фракції "Блоку Петра Порошенка" Ірина Фріз, повідомляє прес-служба фракції.

Депутат зазначила, що засідання фракції розпочнеться о 17 годині.

"Позиція прем’єра є зараз на обговоренні. Тому першочергово ми маємо створити коаліцію, яка запропонує переформатування уряду", - зазначила вона.

Коментуючи заяву міністра фінансів України Наталії Яресько про те, що нинішній уряд є легітимним, Фріз сказала: "Так, він зараз є легітимним, але цей уряд отримав червону картку від парламенту за звіт щодо річної програми. А це красномовне свідчення того, що цьому уряду необхідне переформатування".

"В такому ракурсі ми будемо говорити і про кандидатуру прем’єра, і про ідеологію нового Кабміну, і про те, навколо чого ми будемо дійсно об’єднувати демократичні фракції в парламенті", - заявила Фріз.

У свою чергу, її голова фракції БПП Юрій Луценко заявив, що робота прем’єра – не шоу.

"Враховуючи дивну звичку колег з "Народного Фронту" говорити про українську політичну кризу через футбольну термінологію, відповім їм так: Якщо капітан футбольної команди обіцяв вивести клуб у Єврокубок, а натомість вилетів у сільську лігу, він має йти у відставку", - цитує Луценка прес-служба БПП.

"Капітан не може під свист сільських уболівальників заявляти через "Financial Times", що м’яч на полі акціонерів клубу, а його команда – Dream team of Ukraine", - додав голова президентської фракції.

"Взагалі-то, українська політика – не футбол. Робота прем’єр-міністра – не шоу. Ми у війні з (президентом Росії) Путіним, корупцією і олігархами. Час визнати проблеми і діяти", - вважає Луценко.

Нагадаємо, керівник парламентської фракції "Народного фронту" Максим Бурбак раніше заявив таке:

"Окремим представникам українського політикуму видали одну заїжджену платівку. Я не маю на увазі шановного Юрія Віталійовича, але, здається, почуття міри почало зраджувати і йому. Може, він запрацювався і повторює одне й те саме як мантру",

М'яч на полі президента і коаліції, які мають взяти на себе політичну відповідальність. Панові Луценку варто сходити в Адміністрацію, погодити там рішення всієї своєї фракції і оголосити його країні, а не займатися марнослів'ям".

Раніше повідомлялося, що в Адміністрації президента визначили дві кандидатури на посаду прем'єр-міністра.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus