Брата і племінника Пан Гі Муна звинуватили у спробі підкупу

11.01.2017 14:00

Брата і племінника Пан Гі Муна звинуватили у спробі підкупу

У США братові і племінникові колишнього генерального секретаря ООН Пан Гі Муна пред'явили звинувачення в спробі дати хабар чиновнику близькосхідної країни, щоб умовити його придбати комплекс будівель за державні гроші. Племінник Пан Гі Муна був заарештований і пізніше вийшов під заставу в 250 тисяч доларів. Його батька (брата екс-генсека ООН) влади заарештовувати не стали.

У США братові і племінникові колишнього генерального секретаря ООН Пан Гі Муна пред'явили звинувачення в спробі дати хабар чиновнику близькосхідної країни, щоб умовити його придбати комплекс будівель за державні гроші.

Племінник Пан Гі Муна був заарештований і пізніше вийшов під заставу в 250 тисяч доларів. Його батька (брата екс-генсека ООН) влади заарештовувати не стали.

Як повідомляє Російська служба Бі-бі-сі, в прокуратурі стверджують, що на початку 2013 року південнокорейська будівельна фірма Keangnam, в якій брат генсека Пан Гі Сан був менеджером, для покриття боргів вирішила продати будівельні комплекс Landmark 72 у В'єтнамі.

У 39-сторінковому обвинувальному висновку говориться, що Пан Гі Сан і його син, агент з нерухомості в нью-йоркському Манхеттені, розраховували отримати багатомільйонну комісію з угоди про продаж на суму до 800 млн доларів.

Повідомляється, що фігуранти справи заплатили мільйони доларів в якості хабарів і намагалися скористатися впливом своєї сім'ї, щоб переконати чиновника організувати покупку комплексу на гроші державного фонду добробуту.

Раніше в Німеччині почався суд над чиновниками, яких підозрюють в отриманні хабарів від українського бізнесмена Дмитра Фірташа. Обвинуваченим загрожує до десяти років ув'язнення.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus