Брідлав виступає за надання зброї Україні

02.03.2016 08:00

Брідлав виступає за надання зброї Україні

У той же час генерал назвав успішним процес підготовки українських військових за програмою американських інструкторів на заході України. "Ми тільки завершили це відпрацювання, одну стадію (підготовку сил Нацгвардії), і тепер приступили до навчань Збройних сил Міноборони в Яворі, і це неймовірно успішна програма".

Командувач Європейського командування Збройних сил в США генерал Філіп Брідлав вважає, що Росія продовжить бойові дії на Донбасі, щоб тримати Україну в напруженні. Про це він заявив 1 березня під час слухань у Комітеті Сенату США з питань Збройних Сил, повідомляє Укрінформ.

Брідлав підкреслив, що в Пентагоні уважно стежать за ситуацією на Донбасі.

Він також звернув увагу на необхідність надання американської допомоги для України, в тому числі летальної і нелетальної, а також проведення навчань для посилення її оборонних можливостей. Брідлав нагадав, що надав свої рекомендації з цього питання до адміністрації США.

У той же час генерал назвав успішним процес підготовки українських військових за програмою американських інструкторів на заході України.

"Ми тільки завершили це відпрацювання, одну стадію (підготовку сил Нацгвардії), і тепер приступили до навчань Збройних сил Міноборони в Яворі, і це неймовірно успішна програма", - сказав Брідлав.

Нагадаємо, 25 листопада 2015 року президент США Барак Обама підписав схвалений Конгресом доопрацьований бюджет США на 2016 рік на потреби національної оборони. Таким чином санкціоновано надання коштів на військову допомогу Україні (у тому числі і летальної зброї - ред.) в обсязі 300 млн дол. упродовж 2016 фінансового року.

 

Источник новости: NEWSru.ua

Лента новостей

Оставить комментарий

comments powered by Disqus